tek kol barfiks denemeleri

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve feratcengiz2 tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. feratcengiz2

feratcengiz2 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    [YOUTUBE]KPyEUIC4L5U[/YOUTUBE]

öncelikle bunu baştan söyleyim altımda yardım eden hiç kimse yok, ayrı ayrı 3 videonun birleşimi bu video. çeken arkadaşa dedim ilk seferinde hiç bacak cıkmamış şüphelenenler oluyor o yüzden 2 video daha cektim , basladıktan sonra ellerimi bardan hiç bırakmıyorum bir tane çektikden sonra belki ayaklarımın yere bastıgını düşünebilirsiniz ama bu yanlış hiç bırakmadım.
    yorumlarınızı bekliyorum.

2. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    vg yapıyor musun ? kengini vg ci olarak görüyor musun?

3. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Ben tek kol asılı duramıyorum. Yani diğer koldan yardım almanı gayet normal karşılıyorum. Daha iyisi, kusursuzu koldan yardımsız yapılanıdır. Ben çok başarılı buldum.

feratcengiz2 bunu beğendi.
  4. feratcengiz2

feratcengiz2 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    tabi neden kendimi vg ci görmeyeyim

5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bilmiyorum yanlış anlamayın ama kendini vg ci görüyorsan gelişime yönelik hareketlere odaklansan daha iyi olur.tek 2-3 tane barfiks çekmenin pek vg işi oldugunu düşünmüyorum.emek vermişsin çekiyorsun orası ayrı o açıdan tebrik ederim

6. wanquisher

wanquisher Üye

Beğenileri:
    266
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    BURSA
    güzek video ama sasen kendınde cok yapıyordum elım belımde 2 yapmıslıgım da vardı ama yayarından cok zararı var eklemleri oyle zorluyorkı gelişimi de negaif etkiliyo bıraktıkdan sonra bu hareketi agrılarım 0 a düştü güzel tekrarlar sag eline saglık :d

7. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Sakın yanlış anlamada çok gereksiz buldum açıkçası.Düzgün hareket ve formlarla vücudunu toparlamaya çalışmanı tavsiye ederim.(Eğer kendine vg ciyim diyosan)

8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Çok güzel tek kol barfiks gerçekten zor bir barfiks stili birde hammer stilinde tutuyorsun barı , aslında sayıyı tek tekrara çekip formu tam oturtmaya çalışsan bence çok çok daha muhteşem olur.Yani çekerken vücudu sağa sola döndürme olayına dikkat etsen kendini tam saldığında sadece nizami şekilde yukarı çıksan bir tanesinde belden güç alır gibi geldide.
    Bazıları biraz yadırgar gibi bakmış duruma vücut geliştirmeyi yapıyorsan amatör olarak kendi görebilirsin , kimse bu forumda senin vücut geliştirme yapmanı yapmamanı yargılamayaz , kesinlikle bu konuda fikrin olmasın.Böyle denemelerini bekliyorum videolar güzel oluyor.Hedefi bu vücuttur amacı daha kas hacmi artırma değildir veya öyledir bilemeyiz pek fazla öneri verirken yaptığı şeyi yargılama gelmiş..İlla herkes Bench videosu atıcak diye birşey yok forumda!

Nicomedia41 bunu beğendi.
  9. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    sevgili sir_arawn bence bir vg cinin video atması gereksiz! kişi ben power cıyım der veya sv ciyim der böyle videolar atar.benim açıklık getirmek istediğim nokta burası.nazik bir dille önerimi ve düşüncemi sundum.kendi adıma konusuyorum , sizi tenzih ederimç kimseyi yargılamak gibi bir niyetim yok.sadece kişi kendine vg ciyim diyorsa (videoyu atan arkadası da tenzih ederim) bu tip şeyler le ugrasmak yerine bos zamanını veya egzersiz saatlerini kendi vücudunu tanıma adına harcasa daha faydalı olur diyorum. ama altını çizerek söylüyorum kişi kendini vg ci olarak görüyorsa. bir işi yapıyorsan yapabildiğinin en iyisini yapmalısın ya da hiç yapmamalısın bence. ama bunlar benim görüşüm sadece. kişi kendi bilir. sadece GÖRÜŞ yargılama yok

10. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Demek istediğinizi çok iyi anlıyorum.Tabi , ama forumda şuan konuştuğumuz bu konuların açıldığı bölümün adı '' Üye Videoları '' yani şahıs kendini , powerlifting yapan kişi , Street Workout & Calisthenics veya Body Building yapan kişi olarak tanımlasada buraya konuyu açıp videosunu bizle paylaşmasını gereksiz görmeniz hariç her görüşünüze katılıyorum.
    Vücut geliştirme için kas kütlesi artışı (hacimlenme) yapması gerektiği belli ama şahsın kendi isteği doğrultusunda program , vücut oluşturulur.
    Şahsi görüşüm vücut geliştirmeyle ilgilenen biri , tek kol barfiks , şınav , barfiks demirinde ters mekik bu tarz hareketlere ilgi duyuyorsa kendisini ölçmek istiyorsa bu konudan çekinmesin yapsın deneyimlerini paylaşsın.
    Yargılama olayı vücut geliştirme yapıyor diyince sadece yarışmaya hazırlanıyor gibi illa hacimlenmesi gerekir gibi düşünüldüğü gibi geldi aklıma o yüzden yargılama dedim.Kişi profesyonel değildir , amatördür.Yarışma hedef değildir , vücudunu sanat olarak görüyordur inşaa ediyordur herşe onun elindedir o yüzden böyle bir görüş bildirdim..

11. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bende sizi anlıyorum.sizinde çok iyi anladıgınızı biliyorum :). saygılar...

12. fitness95

fitness95 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    çok gereksiz spor hayatın bitebilir tek kol barfiksden yolun başındayken

13. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları: