tek göğüsteki iç boşluğu nasıl giderebilirim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve md_muscle tarafından 27 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. md_muscle

md_muscle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    22 yaşındayım boyum 172 kilom 77 yüzde 12 yağ oranım.. 1 yıla yaklaşık vücut geliştirmeyle uğraşıyorum ancak göğs gelişimim esnasında sağ gögüs iç bölgem diğerine göre çöküntülü kaldı .. görüntü açısından rahatsızlık duyuyorum.. gidermek için dar tutuş bench press ve dumbell fly ı göğüs programımdan eksik etmiyorum ancak değerli bilgilerinize başvurmak istedim.. şimdiden tşkler..

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    dambıl bench press ekle iç göğüse daha fazla vurur birde solda kalp var ondanda kaynaklana bılırmı dıye dusunuyorum

3. kadirmol80

kadirmol80 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Kalpten dolayı diye biliyorum bende.

4. nikbulamadım

nikbulamadım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba. cevap veren arkadaşlar kalpten dolayı demişler fakat benim sol göğsüm sağ göğsüme göre belirgin bir şekilde daha az gelişmiş durumda.

belirgin bir şekilde dediysem dışardan bakan birisi belki farkedemeyebilir. fakat ortada bariz bir fark var. görüntüden ben de rahatsızım.

ben bu durumu basketbola bağlıyorum genelde. çünkü yıllarca basketbol oynadım. ve sağlağım. acaba bundan mıdır? yoksa başka sebepleri de olabilir mi?

5. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0

kalpten dolayı nasıl bir durum oluyo açıklık getirebilrmisiniz merak ettim?

6. md_muscle

md_muscle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kalpten dolayı olduğunu ben pek düşünmüyorum sonuçta sol göğsüm bakılınca normal gelişim gösteriyor gibi ama sağ içte elle dokununcada hissedilen açık bir çökme var eski salonumda çalışırken hocam ağır kelebek çalışırken atmış olacağını söylemişti mantıklı geldi o dönem bana çok yüksek giriyordum ancak ben yinede bu durumu bi şekilde çözümlemek adına doktora da başvurmak istiyorum

Sayfayı Paylaş