Tek derdim yağsız bir gün

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve 61TS1967 tarafından 21 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. 61TS1967

61TS1967 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben selim,
    17 yaşındayım, 17 yıldır kilolarla savaşıyorum :)
    Geçen sene 2 ay fitness'a gittim ama hocaların azizliği bide ortamın kötülüğünden 1 gram kilo veremedim .
    Artık zayıflamak istiyorum güzel bir spor salonu var 4 aylık kayıt yaptıracağım pazartesi muhtemelen .
    Merak ettiklerim püf noktalar nedir ?
    Benim basen bölgelerimde sıkıntı biraz daha fazla, sauna kemer dediklerinden var spor yaparken çok terletiyor ama diğer bölgelere bir faydası yok . Herkesten terlemek zayıflatır diye duyuyorum .
    Bu yüzden sauna eşofman alıp haftanın 4 günü ( p.tesi-salı-çarşamda-c,tesi---Bu günler stajda olduğum için gitmem daha kolay ) uzun süreli koşu,bisiklet,basen aletleri yani sırf zayıflamaya yönelik her şeyi yapmayı düşünüyorum .
    Sauna eşofmanın faydası olur mu ? o terle çıktığım gibide duşa girmeyi düşünüyorum bir yandan suda içeceğim yani böyle olunca kas'tan değil yağ'dan gidiyormuş sanırım .
    Bide günlerim çok mu düzensiz ?
    Diyet olarakta K-fleks ve forum tarzı şeyler atıştırmayı düşünüyorum .
    Lütfen yardımcı olun kararlıyım zayıflamak istiyorum .

Bu arada 4 ayda vereceğim kilo ne kadar olabilir tahminen ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Terlemek ile kilo kaybinin alakasi yok.Farkli hareketler bunlar. Gerek yok sauna esofmanina filan.

K.fleks nedir ya adama gibi bir beslenme programi cikart.

Senin ilacin duzgun beslenme + agirlik + cardio ve forumu hatmetmek Iyi okumalar.

3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Öncelikle Cips, Kola abur cubur hayatindan cikar. Kendine Beslenme Programi edin. Yag olarak da sadece Zeytinyag tüket. Ekmegi Sekeri kes. Haftanin 3 günü Cardio 2 gün ise Agirlik calismaya basla. Eger yakininda yüzme havusu varsa yüzmeye git. Ben böyle kilo verdim.

4. 61TS1967

61TS1967 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    her beslenme programında öğlen yok balık,yok tavuk yenicek yazıyor çalışıyorum ben ne tavuğu . yok mu önerebileceğin diyet

5. brhmcr

brhmcr Guest

Ben de calisiyorum, bir sene mi calisiyosun? Istiyorsan saglikli olmak pasalar gibi yapacaksin yemegini koyacaksin sfer tasina gideceksin, millet ne der bakmayacaksin.

6. 61TS1967

61TS1967 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

zayıflarken terlemenin yardımı oldumu yani terlemeye çalışıyormuydun ?

7. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya

hocam normal 40-50 dk cardio yaparsan terlersin. Terlemeyi bu kadar kafaya takmadim

8. DDogancaNN

DDogancaNN Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yok K Fleks tir Yok B Flekstir Bunları Bırak öncelikle Düzgün bir spor salonuna yazıl yazıldıgın spor salonuna dışardan bakıp hadi kayıt yapalım deme içine gir iyice analiz et ortam hoşuna gidecekmi giden bir yer bul yazıl Beslenmeye gelince Abur cuburu bırak Koladır filan Tuzu Şekeri çıkart düzgünce Beslen Beyaz Ekmegi Bırak Kendini Kepek Ekmegine Alıştır O Yok sahuna eşofman yok bel kemeri bunları bırak spor yaparken kilolu isen Daralırsın MazAllah İş yapacam diye Kendini Bunaltma Spor Sabır İşidir Ben 129 Kiloydum 96 oldum halada Zayıflıyorum Bünyen Bir zaman Sonra Alışıyor Sadece Sabret İnsanların yok böyle beslenilirmi gel bizle senle ye deme laflarını Aklına bile sokma Kendi Beslenme Tablonu oluştur Güzel bir Spor Programın ile İstediğin Vücudu oluşturmak senin elinde.weightlifter

9. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Çok kalın giyinmen sadece terlemeye buda vücuttan su atmana sebep olacaktır herhangi bir yağ yakımına faydası yok . Yağ yakımı için uygun kalp atış hızında belli bir süre yürümek, koşmak gerekiyor . Ayrıca kardio 'nun yanında ağırlık da çalışmalısın yoksa zayıf ve 1 gram kas olmayan bir vücudunolur buda kötü bir görüntü demek bu camiada o yüzden ağırlık çalışman şart .

Beslenmeye gelirsek forumda nasıl beslenebileceğin yazıyor seni biraz araştırmaya teşvik edelim buyur beslenme forumu başlığı altındaki yazıları okumaya

10. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Kimse türk mutfak kültürünü övmesin. Köylüsünden şehirlisine kadar herkes duba gibi. Beslenme alışkanlığı böyle kötü olunca da ne yiyeceğimizi şaşırıyoruz. Şahsen ekmeksiz kahvaltı edemiyorum. Artık sabahları da yemek yiyeceğim. Akşam da çeyrek tabak yemek ve salata yeterli. Yarım tabak bile fazla geliyor.

11. atanerber

atanerber Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Eklemek istediğim birşey var: Arkadaşım uzun süreli koşu demişsin ve kilo vermek istiyorum demişsin kilo vermek istiyorsan koşmayı bırakacaksın koşmanın kilolu insana hiç bir faydası yoktur kendini yorarsın kilo vermek istiyorsan hızlı tempoda yürüyeceksin

Sayfayı Paylaş