Tek başına bu ürün ne kadar fayda sağlar

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve emre9 tarafından 5 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. emre9

emre9 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Optimum Nutriton Adenergy Stack 2.1 LBS (960 GRAM)

ADENERGY STACK NASIL İŞE YARAR?
    DAHA FAZLA KUVVET:Adenergy Stack,kan akışını artırarak ve ardından meydana gelen oksijen ve besleyici maddeleri çalışan kaslara göndererek,atletik performansı pozitif olarak etkiler.Adenergy Stack taki karışımlar ayrıca,yorgunluğu ve bölgesel kas ağrılarını hızlandırabilen metabolik artık maddelerin yok edilmesini kolaylaştırır.
    DAHA FAZLA ENERJİ:Adenergy Stack taki bileşikler,beyindeki bölgesel kan akışını artırır.Böylece zihinsel odaklanmayı artırmaya ve aynı zamanda egzersizden kaynaklanan ağrı ve yorgunluk algısını azaltmaya yardım eder.Bunun dışında,Adenergy Stack içindeki bazı maddeler ,yakıt olarak kullanılabilen bağımsız yağ asitlerinin serbest bırakılmasına yardımcı olur.
    DAHA FAZLA YAĞSIZ KAS :Adenergy Stack,Polyphenols,catechins(EGCG yada Epi Gallocatechin gallette –çayda bulunan,kuvvetli,çok amaçlı antioxidant içeren)Theophylline ,PEAK ATP yi belli oranlarda birleştirir.(kilo vermeyi desteklemek ve yağ kütlelerini derece derece azaltmaya yardım etmek için).Potansiyel olarak uyarıcıların aşırı kuvvetlendirici dozlarına bağlı olan ,diğer kilo verdirici maddelerin aksi ne tek bir dozajı ,1 fincan kahvede bulunan kafeinden yaklaşık %75 daha az kafein içerir.Adenergy Stack ,adipocytesin(yağ hücreleri)yüzeyindeki resepsörlere bağlı olan antagonistic gerektiren değişik,patentli yollarla termogenisi artırmaya yardım eder.Adenergy Stack ile daha kısa süreli sonuçlar almak için ,çok sağlıklı bir diyet,başarılı bir idman programı ,Multuvitamin ve Mineral,100%Whey Gold Protein ,Keten tohumu yağı ve Glucosamine Sulfate kombine edilmesi tavsiye olunur.Yaş 30 dan yukarı ise Muituvitamine Mineral,100%Whey Gold,Keten tohumu yağı,ZMA,ve Glucosamine Sulfate tavsiye edilir..
    ATP NEDİR?
    ATP,yada adenosine 5-triphosphate,vücudunuzdaki her birhücrenin içinde ve dışında doğal olarak bulunan temel bir insan metabolitidir.ATP,vücut içindeki pek çok fizyolojik tepkinin düzenlemesinin yanında,enerji ihtiyacı,fonksiyonu ve hücrelerin yaşamasındanda sorumludur.
    Atletler için önemli olan ,ATP’nin vücudun birincil enerji nakiti görevinde olması ve vücudun hemen hemen tüm fonksiyonlarını ,hareketini ve en basitten en karmaşığa kadar her türlü reaksiyonları desteklemesidir.
    ADENERGY STACK İÇERİĞİNDE : 1 ÇORBA KAŞIĞI DOLUSU(16GRAMDA)
    CREATİNE :5 GR. ARGİNİNE :3GR.
    L-GLUTAMİNE : 2 GR.
    L-TAURİNE :1.5GR L-ALANİNE:500MG TRİMETHYLGLYCİNE HCI:500MG
    L-CİTRULLİNE MALATE:250MG. TOPLAM KARBONHİDRAT : 1GR.
    ADENOSİNE 5-TRİPHOSPHATE DİSODİUM(PEAK ATP):125 MG.
    Tavsiye Edilen Kullanım:Bir kaşık dolusu Adnergy Stack ı soğuk su ile tamamen karışana kadar karıştırın yada çalkalayın ve hemen tüketin.Antreman yapmadığımız günlerde dahil,günlük 2 öğün ADENERGY STACK kullanın.Bir öğünü kahvaltınızdan önce tüketin.İkinci öğün ise idmanlardan 30-45 dakika önce aç karnına alınmalıdır yada idman yapmadığımız günlerdede öğleden sonra.
    EN İYİ SONUÇLAR İÇİN:
    Yiyecekle birlikte tüketmeyin.Adenergy Stack ı ,en azından 2 hafta boyunca düzenli egzersizle ve doğru yüksek protein öğün planı ile birlikte kullanın.
    ÖNEMLİ UYARI:
    Tavsiye edilen dozaj kesinlikle aşılmamalıdır.Hamile ve emziren kadınlar tarafından kullanılmamalıdır.Kalp ve damar,karaciğer,böbrek rahatsızlığı,düşük kan basıncı,anemi,astım Kanama düzensizlikleri veya daha değişik ciddi yada kronik tıbbi rahatsızlıklarınız varsa yada geçirdiyseniz veya günlük aspirin yada kan basıncı ile alakalı ilaçlar kullanıyorsanız,yakında tıbbi bir operasyon geçirdiyseniz yada geçireceksiniz,tansiyon ve diabet hastası iseniz kullanmayınız veya doktorunuza danışınız.
    Bu ürünü,yaptığı sporda ileri seviyedeki sporcuların kullanmaları tavsiye olunur.Spora yeni başlayan sporcuların kullanması uygun değildir.B
    Bu ürünü kullanırken ,danışmanlık hizmeti alınız.Ürünü tedarik ettiğiniz,Hipernex. com sanal mağazasına müracaat etmeniz yeterlidir.

2. SIX-PACK

SIX-PACK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece bu ürünü kullanarak çok iyi bir sonuç bekleme ,protein'le birlikte kullanabilirsin fakat fiyatı çok pahalı olduğundan benim tavsiyem onun yerine içeriğindeki Creatin mono ve Glutamini ve arginini çok ucuza başka firmalardan alıp kullanman ,enerji içinde Türk Kahvesi :D

3. emre9

emre9 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    MuscleTech NITRO-Tech Hardcore mu Optimum Nutrition Pro Complex mi yada sadece optimum whey yeter mi şu an benchte barsız 80 kaldırabiliyorum ve takıldım kaldım aynı ağırlıklarda boy 184 kilo 82 bana şuan özellikle yağ aldırmadan kas yapacak ürünler lazım ama ayrı ayrımı alsam tek üründe hepsi olsun mu karar veremedim wheyin yanına glutamin ve creatin mi yoksa böyle kompleks ürünler mi daha iyi olur

Sayfayı Paylaş