TEK BİR ŞEY DİYORUM İNANMICAKISINIZ=)))

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lubu tarafından 30 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    şaka gbi bir olay oldu bu sabah.Gym center dan siparış ettm cfm whey protein kargo tarafından bzm güvenlie bırakılmış.Güvenlik de ne kadar fiyatı demiş paketi göstererek kargodaki adamlar ise PARA VERMENİZE GEREK YOK demiş yani ilaçl bna bedevaya geldi:D:D:D kulakları çnlasın abd dekilerim onnar ucuz alıorsa bn bedavaya alırom:D:D hemn gym centerı aradım ama telefonu açan yok ..Ne diim bna hayırlı oslun

2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0

3. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    sevinmek için erken olabilir , bizim şirkete kargo şirketleri kargoları teslim eder , cuma günleri tahsilat için gelirler , genelde şirketler böyle çalışır ? tabii işyerine geldiyse.

4. cdalgic

cdalgic Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bunda sevinecek ne varki.yazık günah parayı vermen lazım bence...Atatürk sporcunun ahlaklısını severim demiş boşuna değil.

5. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    cd algiç bnce yazıyı br daha okumalısın.Aradım defalarca açan yok telefonu..Bende beleşci deilim sonuçda.Ama şaşırdım tamam para vermeden aldım ama sonuçda aradım yeri açmassa yapabileceğim bir şey yok;)

6. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    mail filan atmayı dene adamın ewi beylikdüzünde migrosun arka tarafında ewine git demiyorum tabi ama illaki bir yolu vardır.Hem bu şekilde yaptığın zman adamda sana bir ikramda bulunacaktır. olayın bir diğer boyutuda kargodaki çocuk yaptığı hatadan dolayı bir uyarı almış olabilir ve muhtemelen cebinden odemiştir parayı

7. norveclimusa

norveclimusa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ARGE
    Yer:
    NORVEÇ
    hemen şimdi bende bitane sipariş veriyorum,pardon bitane değil 5tane birden alıcam :D :D :D :D

Kardeş hayırlı olsun da; Haram maldan kime fayda gelmiş onu bilemem...Sen bence aramaya devam et,hiç değilse bi mail at..Ama tabi yinede buna sen karar vericeksin,zamanı gelince hesabını sen vericeksin ...

8. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sonunda telefonu açan biri oldu bu aramama karşın weider2000 100 ytl ye gelior:d

9. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    dürüstlük herzaman kazanır unutmamaklazım. bende bi ara internetten elektronik sözlük spariş etmiştim adamlar bir yerine iki adet göndermişlerdi. arayıp durumu izah ettim ve geri gönderdim. gerçi onlar herhangi bir ödül vermediler ama ben vicdanen rahatladım....

10. cdalgic

cdalgic Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sen ilk mesajında ilaç bedavaya geldi falan diyince sevinmiş gibi anlaşıldı.Neyse sorunu çözmüşsün ödülünü de almışsın buna sevindim işte:)

11. cNyT

cNyT Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    o tozlar gece rüyana girer kovalarlar seni

12. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Zamanında kumardan kazandığım para benden çıkmıştı valla. Hemde tam olarak aynı meblağda para sırlar dünyası gibi :eek:

13. CENTAUR

CENTAUR Guest

Sırlar dünyası gibi birşey benim de başıma geldi 3 değişik seferde de bana bir işimde yardımcı olan birkaç arkadaşıma bir sefer içki sofrası kurmuştum, birkaç defa da bira ısmarlamıştım ve o işlerden hiç hayır çıkmadı, sonra daha fazla zahmetlerle bu trajikomik uğursuzlukların telafisine tek başıma katlanmak zorunda kalmıştım.

Olaylarda tam bir ironi olarak gelişti yani ilahi bir mesaj gibi :? .

Belki de tesdüf diyeceksiniz :roll: .

Sayfayı Paylaş