Tek öğün mükemmel doping

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve Muafız tarafından 2 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Muafız

Muafız Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    powerlifting ve bilek güreşi yaptığım zamanlar müsabaka günlerinde sabah kendime yaptığım bi tarif. çok ağırdır ve midesi fazla kuvvetli olmayan arkadaşların denememesini tavsiye ederim.

çok enerjik olmanız gereken zamanlarda tütketmenizi tavsiye ederim ben inşaatlarda uzun zaman çalışmış biri olarak bu tarifin yararını çok gördüm.

malzemeler;
    kuruyemiş: soyulmuş ayçekirdeği,antep fıstığı,badem,fındık,kaju,ceviz 10 12 tane tane başına ay çekirdeği 25 gram olabilir.
    meyve; ufak bir muz,orta boy elma,kuruz üzüm,kuru incir ve istenirse havuç
    tahıl; yulaf ezmesi 1oo gram,mısır gevreği 1oo gram

diğer malzemeler. 1oo gram keçi sütü , keçiboynuzu pekmezi ve tahin birer yemek kaşığı

hazırlanışı: kuru yemişlerin hepsini mutfak robotuna atıyoruz toz hale geldikten sonra pekmez ve tahini koyuyoruz biraz daha karıştırıyoruz. sonra yulaf ezmesi ve mısır gvreğini atıyoruz içine bi süre daha karıştırıyoruz en son sütü koyup biraz daha karıştırdıktan sonra alıyoruz havuç koncaksa onuda içine atabilirsiniz. karışımı aldıktan sonra elmayı muzu ve inciri küçük küçük dilimliyoruz üzümleri direk atabiliriz içine onlarıda içine attıkdan sonra afiyetle yiyoruz .

dediğim gibi çok fazla efor sarfedecek bir işiniz olursa bu karışımı kullanabilirsiniz. ben 5oo çimento taşıyodum 12 saatboyunca çok iyi gidiyodu akşama doğru biraz yoruluncada üstüne redbulla kutu neskafeyi karıştırıp içiyodum mis gibi.

Blonde bunu beğendi.
  2. lordeng

lordeng Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Bunu yedikten sonra yerimizde duramayız :D bize gitmez bu off günlerde denemeyin teşekkürler @Muafız

Muafız bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş