Teddie 2011 Yaza Hazırlık / Definasyon / 49.Gün Bitmek üzere

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Teddie* tarafından 31 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    1 haftalık süreçte bana bi problem çıkartmadı aksine iyi sonuç aldım, 300g yağ yakıp 100g kas kazandım. Yani akşam 6'dan sonra karbo alınmaz tezinin aksini kanıtlayan bi durum nispeten, ayrıca meyvesiz bağırsaklarımı nasıl çalıştırıcam.:)

2. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Saat 1 gibi antrenmana gittim 1 saatlik cardio ve mide çalışmasından sonra eve döndüm şuan öğle öğünümü yiyorum.
    Antrenmanım hakkında kısaca bilgi vericek olursam çok yorulmadığımı söyleyebilirim, 10 dakika yürüyüş, 20 dakika bisiklet olarak yaptım ardından 3 alt mide ve 8 dakikalık antrenman videosu.

3. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Teddie umarım herşey yolunda gidiyordur :) Ben dayanamadım dün baklava yedim moralim aşırı bozuk ama neyse aldım gazı bugün yine devam, 87.6 dayım yeni fotoğrafları ekledim yorumları bekliyorum :)

Bu arada yakalayabildiğim günler sabahları 45 dk bisiklet vs. kardiyoya gidip akşam tek bölge çalışma yapıyorum.Ama kalkamazsam yalan oluyor.

Bu arada yağ ve kas oranını nerde,nasıl ölçtürüyorsun?

4. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Akşam öğünümden sonra elmamı yedim, dışarı çıkmam gerekti saat 22:10 gibi eve döndüm şimdi yatmayı düşünüyorum mağlum uyku bastı biraz. :)
    Unutmadan dışarıda yaklaşık 300ml kadar 100% elma suyu içtim dimes markalı bi problem çıkartıcağını düşünmüyorum.

Herşey yolunda dostum kendimi daha iyi hissediyorum son yağ oranı ölçtürmemden sonra. Haftada 1 öğün istediğinizi yiyebilirsiniz diyodu Muscle&Fitness'ın geçen ay çıkan sayısında o kadar problem olmaz heralde.:)
    Bu saatlerde uyuyabilirsen sabahları rahatlıkla kalkabilirsin diye düşünüyorum ben şimdi yatmayı düşünüyorum. Bulk dönemdeyken uyku düzenime pek dikkat etmiyodum biliyorum aslında çok büyük bi problem o erken kalkma handikapını aşıp akşama kadar uyumadıktan sonra akşam erkenden yatıp ertesi güne tam kıvamıyla hazır olabiliyosun ama vücuda bunu yaptırmak çok zor ama biraz sık dişini.
    Bağlarbaşında oturuyorum evim Capitol'e çok yakın girişte olan eczane de makineyle ölçüyolar(çıplak ayakla üstüne çıkıyorsun sanırsam termal yol ileydi) bu şekilde vücudumda ki kas kilogramı, yağ kilogramı, sıvı bilgileri, protein değerleri, mineral değerleri gibi vücuda yönelik tüm bilgileri gösteriyor. 10 tl alıyolardı her ölçümde ama A1 diye bir kart verdiler sitesi bu bununla birlikte her ayın 1-4. günleri arasında randevu alarak ücretsiz ölçtürebiliceğimi söylediler. Kart için herhangibir ücret ödemedim ancak şartlarının ne olduğunu bilmiyorum o gün Splenda tatlandırıcı almıştım oradan.
    Bu arada http://www.a1.biz.tr/icerikg2.asp?id=4097 buradan nasıl bir ölçüm yapıldığını ve kartın nasıl alınacağını tam olarak gösteriyormuş inceleyebilirsin. :)

İyi geceler, yarın sabah görüşmek üzere.:)

Son düzenleme: 4 Haziran 2011
    TheExtremist bunu beğendi.
  5. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Bu akşam için somon balığı aldım bugünlük onu yiyicem değişiklik iyi olur diye düşünüyorum. :)

6. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Diyetime devam ediyorum, saat 13:25'de antrenmana başlayıp 14:30'da bitirdim. Bugünlük tavuk göğüsü yerine yaklaşık 200-300g somon balığından yemeği düşünüyorum akşama da biraz kırmızı et alabildim değişiklik olsun diye onu yiyeceğim.
    Antrenmanda Squat yaparken sol dizimde biraz ağrı oldu o yüzden es geçmek zorunda kaldım umarım diğer bacak antrenmanımda bir problem çıkartmaz.

7. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Bugün cardio için salona 11:30 gibi gittim 1 saat sonra eve geldim, şimdi yemeğimi yiyorum biraz dışarda işim olduğu için erken gitmem gerekti. Diyet aynı şekilde devam ediyor. :)

8. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Şuan akşam yemeğimi yedim, 300g kadar tavuk göğüsü(bugün ekstra olarak yorulduğum için biraz fazla yedim) yanında 1 su bardağı yeşil mercimek.

9. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1-)Leg press yaparken sağ dizimde ağrı yaşamıştım,5 gün sonra da sağ dizim çıkmıştı.Eğer yürürken dizinde ağrı hissediyorsan bir ortopedi uzmanına görünmeni isterim.

2-)Definasyonda başarılar diliyorum umarım istediğin sonuna ulaşırsın.

10. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Öncelikle yorum için teşekkür ederim Azi, aslında yürürken biraz problem çıkarttı ama dizimde değil de gövdemin bitişi ve bacağımın başlayışında ki bölgede, şuan bi problem yok tekrarlarsa direk ortopediye gitsem iyi olucak, bilgi için de teşekkür ederim tekrar.
    Definasyonu temmuzun başı veya diyete başladığım günle aynı günde bitirmeyi düşünüyorum yani tam 3.ayda, umarım ulaşabilirim teşekkürler.:)

Azi bunu beğendi.
  11. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bir şey soracağım sabah uyandığınızda dinç kalkmayı başaramıyorum ben hep bir kas gurubum ağrımış oluyor hamlık ağrısı da değil yani geliştiği için herhalde ama bu spor dinç olmak için değil mi buna bir çözüm yok mu her gün gevşetici almak istemiyorum?

Bu arada akşam yatmadan önce karbonhidratı kesmelisin. Onun yerine yatarken kazein proteini içeren besinlerden almalısın.

12. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Yeteri kadar uyuyormusun?

Karbonhidrattan kastın elmaysa şuana kadar bir problem çıkartmadı yağ yakımımda yakın zamanda okuduğum bi tezde de o kadar problem çıkartmadığı yazıyordu. Şuan casein protein alıcak kadar bütçem yok mağlum diyet listem, salon masrafları, günlük masraflarım vb. elimde pek para kalmıyor.:)

13. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Evet yeteri kadar uyuyorum benim sorunum şu kaslarım ağrıyor yani şınav çektim diyelim ki triceps anladın mı? Sende oluyor mu mesela triceps çalışınca?

Elma sorun çıkarmaz, bazıları makarna falan yiyor aklım şaşıyor da :D Bu arada kazein proteini light peynir falan kastettim :)

14. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Fazla değil, tabii ağır çalışırsan ertesi gün biraz ağrı oluyor. Hatırlıyorum antrenmandan sonra ki gün kollarıma, göğüslerime falan dokunamadığım oluyordu(ağrıdan) yani bir problem değil o.:)

Yatmadan yağsız süt ekleyebilirim sanırsam casein için.:)

15. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yatmadan önce sütü boşver o konuda teoriler var ben içmiyorum :D Peynir ye :) VE o ağrılar ne zaman biter mesela formunu korumak için her gün 35*3 şınav yapınca ağrı yapar mı

16. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Senin vücudunun vereceği tepkiye bağlı dostum cevap veremem :)

melankolia_sago bunu beğendi.
  17. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam da formunu korumak için yaptıklarını diyorum :) ?

18. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Onların pek problem çıkartıcağını düşünmüyorum ama vücut ham kalmışsa olabilir sanırım.

19. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Mesela setsiz mi yapıyorsun?

20. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Soruyu tam olarak anlayamadım dostum tam olarak sorduğun soru ne?:)

Sayfayı Paylaş