Tecrubelilerden Program Önerisi istiyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve murataztekin tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. murataztekin

murataztekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbıl
    1.5 aydır body yapmaya başladım.

şimdilik sıkıntım göbekten yana spora başladığımdan bu yana ilerleme kaydettim ilk zaman ve şimdi ölçülerim şu şekilde;

Üst omuz: 109 - 108

Omuz: 112 - 112,5

Göğüs: 93 - 97

Kol: 29 - 30

Bel: 82,5 - 80

Kilo 67,6 -
    67

şimdi bu ölçüler ilk ay için normal olarak görüyorum.

aklıma takılan sorular bir hayli fazla bir kaçını sizlerle paylaşmak istiyorum.

şimdi ilk olarak 3 ay boyunca supplement kullanmayacağım yani ilerisi içinde kullanmak istemiyorum ama zaman ne gösterir bilinmez.

önceden futbol oynadığım için atletik bir yapım var göbek sorunumun sebebi ise son 2 yıldır yaşadığım bazı sıkıntılar alkol, sigara kullanımı özellikle fazla alkol kullanımı yüzünden sadece bana göbek olarak döndü bunlar.

haftada 3 gün bölgesel çalışıyorum.

Salı: Göğüs- Ön kol
    Perş: Omuz - Arka kol
    C.tesi: Sırt- Bacak

Tam hareket isimlerini hatırlayamıyorum ama yazmam gerekirse yaptığım hareket isimlerini öğrenip yazarım.

Setler: 3X 10-8-6 olarak giriyorum.

Hocam kardiyo yaptığımda vucudun küçüleceğini söylüyor.
    Salondan arkadasım kardiyo yapıp amino alırsam hem gobek sorunumun ortadan kalkacağını söylüyor hemde küçülme olmayacağını söylüyor vucudumda

bu zamanlar amino almak istemiyorum bilinçlenmeden yapmak istemiyorum supplement konusunda kafam bu konuda çok karışık.

acaba çok mu kafaya takıyorum en azından 6 ay geçmelimidir.

yanlış uygulamalarlada boşa zaman harcamak istemiyorum.

birde geç yatıp geç kalkıyorum uyku düzeninin ne kadar önemi var yani önemli olan belirtilen saatler arasında uyumak mı yoksa yeterli saat uyumak mı ?

Yardımcı olursanız eğer kafamdaki soruları birazda olsa azaltmak istiyorum.

Sayfayı Paylaş