Tecrubeli arkadaslar calistiricilar bakabilirmi(RESIMLI)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve thekingsong tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. thekingsong

thekingsong Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar ben amerikada yasiyorum daha yeni salona basladim , tecrubeli arkadaslardan bu isi bilenlerden sayin antranorlerden yardim istiyorum isterseniz ozelliklerimi yaziyim..

18 yasindayim 192 boyum var ve 100 kiloyum haftanin 4-5 gunu salona gidecegim resimde gordugunuz uzere asiri bir gobek fazlaligim var oncelikle gobegimi sekile sokmak istiyorum ardindan kollarim vucuduma gore cok zayif kaliyor hacimlenmesini ve gelismesini nasil sagliyabilirim birde L-CARNATINE aldim bunun disinda vucudumu gelistirmek icin protein toz,amino asit vb seyler tavsiye eder misiniz yoksa zayiflayif da mi kullanmaliyim istedigim vucut tarzi cok yapili deil normal fit ama kasli gozukmek istiyorum ne tur ilaclar haplar icecekler kullanmaliyim yurtdisinda yasadigimdan dolayi her turlu ilaci alabilirim temin etmem hic zor deil en iyi lerini en etkililerini hangilerini onerirsiniz ve bunun yaninda diyet yapmam gerekli mi kisacasi nasil bir yol izlemeliyim acil yardimlarinizi bekliyorum lutfen yardim edin bana....
    [​IMG][​IMG]

Miamiden sevgiler....hyper_weightlifter

2. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    benden çok daha iyi bilen ustalar da cevaplar ama ben öncelikle söyleyeyim:
    ilk 3 ay protein tozu amino creatin vs. tavsiye edilmiyor(carnitin de bir sorun yok netşicede kalori yakmak için kullanılır)

3. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    bende hoca fln değilim ama istediğin vücut ölçülerini görmen en az bir buçuk seneni alacak bundan eminim.önce göbeği eritiyim sonra kolları şişiriyim die bişey yapamassın tam tersi olur kolların ufaktan şekle girer ama göbek biraz zor erir.hafif ağırlık antrenmanı uygulayıp günde 1-2 saat koşu ve aerobik yapmanı tavsiye ederim , interval koşu biçimini sitede bir araştır derim

4. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    aşırı çalışmana gerek yok bence ağırlık antrenmanı bile yeterli olabilir göbeğini eritmeye ama tabiki ağzına attığın herşeyi bilmen gerek besinlerin içeriklerini okuman gerek ve kendine uygun bir diyet programı hazırlaman gerek bence ilk olarak kendine bir mutfak tartısı al herşeyi ölç biç öyle ye ben şahsen karın kaslarımın 6sınıda görüyorum hatta 8i zorlasam hiç fena olmaz bana en büyük yardımı olan şey mutfak tartısıydı :) ve yemeklere yağ koyarken tart öyle koy yemeği yağsız yap yerken ekle vs vs... işte böyle :D

5. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    öncelikle amerikada yaşadığın için çok şanslısın. sorununa gelince forumda daha önce defalarca yazıldı tartışıldı biraz araştırırsan çok yararlı bilgiler bulabilirsin. yada hocalarımız burda seni yönlendirir

6. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle lütfen üzerine alınma ilk yazacaklarım genel bir eleştiri:

Bu forumdaki 5 başlığın 3 üne artık supplement alımı için erken yazmaktan bıktım. Bu ne kardeşim ya, adamlar spora hayatlarında ilk kez başlıyor, glişmek isteyenler hemen amino-protein-No ürünlerine, zayıflamak isteyenler de carnitine-cut vb ürünlere yöneltiliyorlar. Bunda en büyük suçta salonlardaki hocalar ve salon faresi dediğimiz "abi şöyle bir ürün var ben kullandım süper oldum, arkadaş kullanış bak şimdi six pack" şekilnde tavsiye verenler.

Gelelim sizin sorunuza. Bu tür destekler için erken. Bu ürünler aslında çok iyi spor yapan, yemelerine içmelerine ve dinlenmelerine max özeni gösteren kişilerde vücudun doğal ilerleyişinin durma noktasına geldiği anlarda kullanılmalı.

Cretaine-cut-hydroxycut gibi ürünler aslında müsabıkların yarışmaya hazırlanırkenki son dönemlerinde artık atamamış oldukları 3-5 gr yağı atmaları için tasarlanmış ürünler, ama bakma şimdi moda oldular ve herkes bundan medet umuyor.

Benim size önerim hocanızdan yağ yakmaya yönelik ağırlık çalışması + kardiyo içeren bir program almanız ve bu dorğrultuda çalışmanız. Ek olarak yine yağ yakımı ve kilo vermeye yönelik prof bir diyete uygun yaşamanız.

Bu şekilde bıkmadan aksatmadan en az bir 6 ay hatta 1 yıl spora devam ettikten sonra bu destek ürünler hakkında konuşulabilir

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlarda-supplement-protein-t8691.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/body-buildinge-yeni-ba-layanlar-t4738.html

Arama Kelimeleri : kol,yağ,yağ yakımı, kilo verme,zayıflama

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş