Tecrübeliler yardımınıza ihtiyacım var!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bthn9595 tarafından 8 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bthn9595

bthn9595 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boyum 178 kilom 71 geçen sene 91 kiloydum 3-4 ay içerisinde 20 kilo verdim daha sonra geçen yaz 1.5 ay fitness yaptım daha sonradan okulun başlamasıyla bıraktım. Hızlı ve bilinçsiz kilo verdiğim içim derim sıkı degil çok rahat sündürülebiliyor özellikle göğüs bolgesi fazla yag olmamasına ragmen deri gevşek ve içindeki yaglar dağınık halde bulunduğu için normalden şişik duruyor. Altında yazdan kalma ve evde 8kg lık dambıllarla yaptğım çalışmalar sonucu fazla denemiyecek bir kas var. Ve kalça bölgeside normalden büyük duruyor aynı mantıkla yag var ama dagınık halde deri bol oldugu için hoş görünmüyor. Deride bir sarkma yada çatlama yok karın bölgem tamamen mükemmel görünüyor ama gögüs ve kalça yaglıymış gibi. ne önerirsiniz ? kendime bir çalışma ve baslenme programı uydurup yagyakımından ziyade kas gelişimine mi agırlık vereyim. yoksa önce yag yakımı için 66 67 kiloya düştükten sonramı başlıyayım. her türlü bilgilendirme yardım için teşekkür ederim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş