Tecrübeli Hocalarımdan Yardım İstiyorum Despo

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve irresistable tarafından 2 Şubat 2006 başlatılmıştır.

1. irresistable

irresistable Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    whey protein alacağım.
    ama forum da okuduğum bilgiler doğrultusunda + birşeyler alıp almamam
    konusunda çelişkide kaldım sizce neyapmalı tekbaşına protein yeterli oluyormu
    antremanlar orta seviyeli boy 1.72 kilo 64

DESPO arkadaşıma teşekkürler herşey yazıyormuç demişti bana boşunan işgilli davranmıştım özür dilerim

bi arkadaş qulatimin midir bişey diyordu proteinin kaslara taşınması olayında büyük önem taşıyormuş

protein +

qulatimin mi
    tribulusmu mu

veya bir başkasını almalıyım

2. fırtına

fırtına Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    KARDEŞ BAK BU İŞTE YENİ OLDUGIN BESBELLİ.BENCE DOGAL BESLEN YA.VALLAHA DİLİMDE TÜY BİTTİ.BOSVER OKADAR PARAYI SEN PENİRE TONA YUMURTAYA VER. PROFESYONEL OLMADIGINA GÖRE DOGAL OL ANKASTIKMI KARDES

3. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Kardeş öyle söylüyorsunda adamın iştahı yoksa yada işi yüzünden müsait değilse yada öğrenci ise o kadar proteini gün içerisinde nasıl alsın zaten böyle olaylar için üretilmiş protein tozu gözünüzü sevim adam protein tozunu alıpta kutusunu 2 günde mideye indirecek değil hem bu suplementlerin yararı çok zararı yok.... Fare zehiri değil ki bu, suplement kardeş protein tozu yani :x

Senin yapabileceğin, dilinde tüy bitmesine sebep olacak şeyin spora başlar başlamaz önce doğal yollardan alması yeterli olmadığı sürece suplement almasını teşvik edecek şeyler söylemen.

Ayrıca doğal yollardan beslenerek belirli bir müddet sonra suplement almadan nasıl gelişeceğini zannediyorsun. Gözünü sevim kardeş ya

4. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Iyi yemek yiyebiliyorsan simdilik Creatin ve Protein tozu yeter derim. Eger kilo almada sorunlarin olursa Whey Gainer veya Weight Gainer da alabilirsin ama weight gainera cok fazla para baglamamak lazim sonucta weight gainer da yogun karbonhidrat ve biraz da proteinden baska birsey degil, meyve falan yemek lazim. Glutamine bence simdilik alma, gereksiz pahali. Tribulus u da alma bence onun da uzun kullanimlarda, testeron uretimini yavaslattigi soyleniyor, en azindan baslarda cok gereksiz.

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Cevaplarin hepsi var forumda -

Egerki Kilo problemin var ise, bu demektirdi yeterince Kalori almiyorsun. Onun icin sana tavsiye Weight Gainer almaktir egerki beslenmende bu kalorileri alamiyorsan. Benim elimde var su an. 172 gram ( 4 scoop) 700 kalori + 60 gram protein. Bu bir serving.

6. irresistable

irresistable Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gözünü seveyim harbi profesional blitz tanto

evet kardeş kilo sorunum yok ben bu forma ilk girdiğimde despo yine bana forumu oku dedi
    cevap vermedi bu spor hakkında..

benim kas kütlem var ama cm si cok düşük sordum soruşturdum protein dediler ben balık ton balığı peynir tüketen insanım zaten

bu siteye ilk girdiğimde çıkmak bilmiyordum gözlerim sulanıyordu gece yarıları okuyum forumdaki kardeşlerin birbirine yazdıklarını olkudum ve az cak ama öyle ama böyle biraz öğrendim gayret gösterdim

tam artık başlayalım bu spora ve yol katedelim dedik hobaaaa bu defaki despo ben despo hep takip etmiştim herkese yardımcı oluyordu ama yanılmışım

EVET BİLİZT VE TANTO KARDEŞLER SİZDEN YARDIM BEKLİYORUM BİLİTZ KARDEŞ SEN PROTEİN TOZU DEDİN BENİM KANKANIN ECZANESİ VAR NİŞANTAŞINDA HEMEN KOPARIP ANTERMANLARA TAM GAZ DEVAM

BENDE ARTIK SİZİN YOLUNUZDAN COVER LIYCAM

7. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Kardeş sen DESPO üstayı yanlış anlamışsın inan bana aynı soruyu o kadar çok soran var ki yemin ediyorum çıldırmamak elde değil.Sorulan şeyler hep aynı olduğu için tavsiyelerde hep aynı olacağından tekrar tekrar anlatmaktansa daha önce bu bilgilerin bulunduğu diğer sayfaları okusan daha iyi olur çünkü sadece Despo değil bu forumun kurulmasında ve idaresindeki herkesin başka işleri de var ve onlar gibi bende tekrar sana öğüt vermektense sana söyleyeceğim bulunan sayfaları okumak yönünde olacaktır.

8. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    Re: gözünü seveyim harbi profesional blitz tanto

sabır sınırlarını zorluyorsun sorduğun soruların cevapları forumda varsa Despo sana tabiki oku diyecek. Yukarda arama sekmesi var ne istiyorsan ordan aratırsın ayrıca BÜYÜK DE YAZMA!!!

9. irresistable

irresistable Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamamdır kardeşler

abi okudum valla harika ama başka bir kardeşimiz eyeseeyou cretinine kasları su ile doldurduğunu söylemiş doğrumudur acaba foruumda bulumadımda

10. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    Re: tamamdır kardeşler

ben bir arama yaptım bak bakalım eyeseeyou ne yazmış;

creatin temel olarak, kasların daha fazla su tutmasını sağlar...bundan dolayı da kaslar daha iri ve dolgun durur...ancak kas kütlesi artışı demek değildir bu durum...creatin kullanımı bırakıldığında vücut bu suyu atar....creatin elbette dolaylı olarak kas artışına neden olur...ama kısa zamanda değil...

creatin ile ilgili mesajlar var forumda...daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz orada...o kısımlara bir göz gezdirin...

11. irresistable

irresistable Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın abi ben creatin ve protein tozu aldım artı alman malı 250 mg. testosteren bugün kalçamdan oldum.

abi protein ultimateden %93 saf protein yağ ve karbon yok nası abi

baktım diğerlerinden ayrı farklı hemen kopardım

Sayfayı Paylaş