Tecrübeli Arkadaşlar <<Yardım>>

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve brky97 tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. brky97

brky97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam mazur görün..
    Özellikle tecrübe sahibi arkadaşlarım/abilerim 2.5 aydır vücut geliştirme yapıyorum ancak durumum sanırım pek iç açıcı değil.. duh
    -2.5 aydır neredeyse hiç aksatmadan 1 gün dinlenerek antreman yapıyorum dumbelllls
    -protein tozu vs. hiçbirşey kullanmıyorum
    -antremandan önce enerji için yulaf ezmesi muz yumurta(karışımı) vs. yiyorum karbonhidrat açısından zengin olduğu için
    -protein ağırlıklı beslenme için pek birşey yapmıyorum normal öğünlerime devam ediyorum
    boyum 170cm , kilom 61 yaşım 16
    2.5 aydır gözle görülür bir farkım yok kilom normaldi , vücudum yağlı değildi ancak 2.5 ayda toplam 2 cm bicepslerim şişti(çok üstünde durmama rağmen) kanatlarım hiç yoktu daha 2 hafta önce belirdi, vs. benim gelişimim yavaş sürüyor sanırım biryerlerde yanlışım var gelişimimden memnun değilim bana yardımcı olmanızı istiyorum sizden her türlü önerinize(beslenme,antreman tipi,hareket) açığım :confused:
    Not ; protein tozu kullanmayı düşünmüyorum zararlı olduğu için ..en azından şimdilik doğal beslenmeye devam edeceğim..
    Umarım açıklayıcı bir şekilde derdimi anlatabilmişimdir

2. Jaycees

Jaycees Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    konu takip.

Sayfayı Paylaş