tecrübeli arkadaşların fikrine ihtiyacım var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Rocc0 tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Rocc0

Rocc0 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Bu sporda ikinci ayımı dolduruyorum ilk ay %100 whey multipower protein tozunu kullandım 102 kilodan 95 kiloya kadar indim bir arkadasımın tavsiyesi üzerine eczaneye gittim satıcı arkadaş bana muscletech nitro tech protein tozu, ultimate nutrition bcaa powder 12000 ve ultimate nutrition gluta pure verdi. Salon hocam ise bcaa ve glutamin kullandığın protein tozunun içerinde var almana gerek yoktu dedi.Bana antreman öncesi nox önerdi şimdi kafam çok karışmış durumda. gün içerisinde 12 yumurta ve 500 gram kadar tavuk ve yeterince karbonhidrat tüketiyorum yağ tuz ve şeker kesinlikle kullanmıyorum.
    Bu spordan beklentim yagsız full hipertrophy bunun için hangi ürünleri hangi miktarda ve hangi sırayla kullanmalıyım.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş