Teakwondo-VG

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve s.b.e_utku tarafından 3 Mart 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. s.b.e_utku

s.b.e_utku Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba Forumda Yeniyim Diğer Bölümlere Konu Açılmıyor...

Ben Teakwondo Ve Bodyye Gidiyorumda Aynı Salonda VGden Sonra Teakwondoya Gidiyorum ... VGden Sonra Teakwondo Çalışırsak Boşa Çalışmış OLurmuyuz ? Yada Teakwondodan Sonramı Gidilmeli Yada Farketmezmi ???
    Şimdiden Teşekkürler...Pzts Çrşm ve Cuma Gidiyorum
    Pzts:Göğüs-Tricepsbench_O
    Çrşm:Omuz-Trapez-Karın Ve Önkol weightlifter
    Cuma:Kanat-Biceps dumbelllls
    Çalışıyorum... Doğrumu Yapıyorum Acaba ? Birde Öğrenci Olduğum İçin Beslenme Pek Doğru Olamıyor Antrenmanlardada Aşırı Kalori Kaybediyoruz...Önereceğiniz Besin Varmı Yoğurt vs...

Önerileriniz İçin Sevinirim Lütfen Yorumlarınızı Eksik etmeyin Şimien Teşekkürler

2. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    beslenmenize çok önem vermelisiniz. karbonhidrat ve protein agırlıklı beslenmelisiniz.
    onun dışında body ile yaptıgınız sporu aynı günlerde yapmamanızı öneririm vucudu çok yormuş olursunuz performansınızın artacagını sanarken hayal kırıklıgına ugrayabilirsiniz.

s.b.e_utku bunu beğendi.
  3. s.b.e_utku

s.b.e_utku Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim ama derslerim nedeniyle farklı günlerde yapamıyorum acaba sizce body mi önce yoksa teawondomu önce yapılmalı ben fazla yorulmuyorum ...

4. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    dediğim gibi ikisini aynı gün yapmayın. dersinizin oldugu gün bi 45 dakkanızı bodye ayırabilirsiniz diye düşünüyorum.tekwando 3 , ağırlık antrenmanları 2 gün olarak ayarlayın.
    agırlık çalışmalarınızda tüm kas gruplarını 1 haftada çalıştırmak yerine 2 haftaya yayarak çalışın.

5. can7cang

can7cang Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben kendimden biliyorum.Salonda ağırlık çalışıcaksan tekvandodan sonra çalış.Benimde senin durumunda kaldığım olabiliyo.Body den sonra karate antrenmanına girince performansım düşüyor ama karate antrenmanından sonra body ye gidince çok sıkıntı olmuyor.

s.b.e_utku bunu beğendi.
  6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş