Tavuk etini yiyemiyorum

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve NORTHS tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar bu sporu aralıklarla 6 aydır salonda yaptım ve hala devam ediyorum boyum 1.82 kilom 76 whey protein,glutamin ve creatin kullanıyorum ama tek sorunum yumurta ve tavuk eti yiyememem genel olarak iştahım kapalı sizce nasıl bu sorunu aşabilirim birçok tarif ve yöntem denedim ama başaramadım

2. DangerousPower

DangerousPower Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Emin ol kimse o yumurtanın beyazını her gün yemekten zevk almıyor yada o tavugu tuzsuz yagsız sadece tavada kuru kuru pişirmeyi severek yemiyor
    hedeflerine ulaşmak istiyorsan yigeceksin yok canım istemiyor midem kaldırmıyor gibi bi lüksün yok !

3. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    yeme o zaman :confused: hindi eti ye kırmızı et ye

Aytun_Benli, doxux ve Blonde bunu beğendi.
  4. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar sadece yemeyi kolaylaştırıcak çözümler arıyorum yememek isteseydim bu spor ile uğraşmazdım benim sorunum iştah ile ilgili fastfooda karşıda böyleyim

5. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Baharatlar... baharatları kullan, köri özellikle çok iyi gidiyor tavuğa.. tavukları kuşbaşı kesip, köri, kırmızı biber, kekik, tuz, karabiber ve biraz soya sosu veya sirke ile geceden buzdolabında dinlendir, tüketeceğin zaman yapışmaz tavada hafif zeytinyağında kızarana kadar pişir.. lezzet konusunu bu şekilde atlatabilirsin. iştah konusuna gelince, spordan önce tüketebildiğin protein kaynaklarını tüket, spordan sonra zorlandıklarını tüket, çünkü spordan sonra normale göre bi nebze de olsa daha iştahlı olursun.

ahmetgms98 ve Blonde bunu beğendi.
  6. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler spordan sonra yemek daha mantıklı haklısınız önerdiğiniz tarifide denicem

7. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    bak şimdi fırın varsa tavukları bıraz ınce kes mesela yarım kılo tavuku 5 parcaya bol 5 6 tane patetes al onllarıda dılımle buyuk bir sekilde cok az bır zeytın yagını cay bardagına bosalt bırada salca koy karıstır ve yedır ustune onun uuzeırne pul bıber kekık vs baharatını at posetın ıcıne koyup ver fırına bunlara usenıyorsan fırın falan yoksa tavukun ustune harçlar var o harçlardan koyabılırsın mesela ben pane harcı atıyorum tavanın dibini yağ ıle siliyorum yani aldıgın 2 gram yag olur yapısmasın dıye tavukları once yumurta akına sonra harca bula at pısır yanık bır tadı olur ama guzel ben oyle tuketıyorum tavuku cokda guzel oluyo ilila haslama ıstıyorsan haşla tavugu 2 domates 2 hıyar cok ıncı kes marul ekle roka ekle tavuku ustune cok ınce bı sekılde dılımle uzerın bıra zeytınyagı gezdır lımon cok guzel bır tat olur ben ayrıyetten kekıkde atıyorum yanı hepsın ıkarıstır

8. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kírmisi etin fiyatını biliyorsundur umarım bu arada 4 tl daha zam gelmiş öğrenci , fakir ölsün zaten :eek:

9. Calyente

Calyente Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Ekmek yiyemeyen pasta yesin misali :D Tavuğu sade bende sevmiyorum ama çesitli baharat ve soslar ile güzel oluyor :)

10. keromero

keromero Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28

Sayfayı Paylaş