tavsiyelerinize ihtiyacim var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve erk_man tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. erk_man

erk_man Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar. Forumu uzun suredir takip ediyorum lakin uye olmak icin sorularimin olusmasini bekledim. 18 yasinda 1.87boy ve 84 kiloyum. Olculerim: omuz: 120 gogus: 95 bel 89 kol: 37 bu sporda 3.ayimdayim. Sekiz yillik basketbol gecmisim var. Iki uc tane sorum var. Hepsini ayri ayri acmak istemedigimden tek bi konu olarak actim. Ilk olarak protein tozu olarak universal whey ile ON gold whey arasinda kaldim bunlar icin goruslerinizi merak ediyorum. Ikincisi aminoasit olarak hardline full amino dusunuyorum. Almali miyim yoksa ona verecegim parayi ogunlerimi proteinle zenginlestirmek icin mi kullanmaliyim. Malum ogrenciyiz 250lirayi pek gecmek istemiyorum. Beslenme olarak sabah iki yumurta bir iki saat sonra corba oglen evde ne varsa spordan bir saat once meyve ve findik fistik spordan sonra iki yumurta aksam evde ne varsa yatmadan iki saat oncede ev yapimi yogurt yiyorum. Haftada iki gun biceps gogus iki gun omuz triceps sirt kanat calisiyorum. Dort gunde cardio ve bacak calisiyorum. Biraz uzun oldu ama sece sece yorumlayabilirsiniz. Tavsiyelerinizi bekliyorum. (Paket olarak satilan hicbir gidayi tuketmiyor ve gunde en fazla iki dilim ekmek yiyip 3litre su iciyorum.)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. kartals340

kartals340 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba ,y amino asit haplarına falan ihtiyacın yok , bana kalırsa protein tozu kullanman için daha erken oldugunu düşünüyorum , 8 yıllık basketbol geçmişin olması hazırhalde hemen toza başlaman anlamına gelmez , vucut geliştirme ayrı bi kulvardır 3 ay geçtikten sonra kullanmanı tavsiye ederim ..genel olarak beslenmen yanlıs ve cok zayıf duruyor önce bu konularda biraz daha araştırmalısın . Sabah kahvaltısında yumurtanın yanında peynir, süt , çavdar ekmeği ( ekmeği ihmal etmek yanlıs ) kahvaltını krallar gibi yapmalısın , ara öğünlerinde çorba yerine ceviz fındık badem yemelisin .spor öncesi meyve yerine 2 saat önceden 120 gram tavuk ve bulgur mesala yapabilirsin spor sonrasıda aynı şekilde protein ağırlıklı et yemelisin , kısacası genel beslenmen biraz bana yanlıs geldi önce bütün taşları oturt ondan sonra işin diğer boyutuna geçersin
    Kolay gelsin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş