Tavsiyelerinize ihtiyacaim var:)

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Eda_88 tarafından 12 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Eda_88

Eda_88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar Ben fitnese baslayali yeni oldu yani 2 ay kadar..Basen ve göbegimi eritmek istiyorum ayni zamanda agirlik calisiyorum kollarim dis ve ic bacak ve Göbegim icin simdilik 100 mekik cekiyorum:) Antrenman sonunda ise 30 dakka kosamya veya bisiklet sürmeye gayret ediyoruom..Sizce bu gidis gidismidir yoksa yapmam gereken daha cok sey mi var mesela 30dakka yerine 1 saatmi kosmam veya bisiklet sürmem gerekiyor..Yememe ve icmeme genellikle dikkat ediyorum..Aksam saat 7 den sonra yemek yemiorum:)

Kondisyonumuda yükseltmek istiyorum hic olmazsa kosu bandinda bi 20 dakka kosabilmek isterim..Kosu bandinda 5 dakkadan fazla kosamiyorum... (REZILLIK) :)

Boyum 1.70 kilom 68

Yas 19

Simdiden tesekkür ediyorum..

2. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence çok akıllıca bi çalışma stili sadece yağlara odaklanmayıp ayrıca kasların en azından sbt kalmasını sağlamak için ağırlık çalışmak.
    Saat 7 den sonra bişey yememen yanlış.Şöyle bi şekil yapabilirsin.Alkol alma(alkol derken kafanın güzelleşmesi namına) light yoğur ve meyve yersin.1 saat koşma fikri bence kötü max 30 dk yeterli olur tabi disiplinli bi şekilde.Enerji için gun içinde sade haşlanmış makarna yiyebilirsin.Kadınlar genelde makarnayla yağlandığını sanırlar halbuki onları yağlandıran makarnanın lezzetli sosudur.
    Sana kolay gelsin

3. Eda_88

Eda_88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

7 densonra bisey yemiorum dedim ama yemekten di kastim:))) Yani 7 dens onra meyve yiyorum özellikle mandalina :)) Zaten 30 dakka kosuyordum..kosmak demmeylim tam kosu bandinda 6.5 hiziyla kosuyorum yürüyüroum yani..bunu..Kondisyonumda berbat :D 5 dakka dayanmak bile zor geliyo kosu bandinda 8.5 hiziyla:)))

Bu arada tsk ederim..Cevapladigin icin:)

4. TERMİBODY

TERMİBODY Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bencede 30 dakia koşman yeterli olacaktır
    koşmak varken koşu bandına ne gerek varki:D
    kalçanı eritmene gerek yok bence güzel gözükmek istiyorsan:D(dipnot dediğim yanlış anlaşılmasın)

bide ben bile yarım saat zor zar koşarken kadınların 1 satta koşmasına hayretle bakıyorum:D

5. Eda_88

Eda_88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yok kalca nin erimesi sart:))) Hic olmazsa istedigim kivama gelene kadar:)))))

Ama yok kafaya koydum kondisyonumu yükseltmem lazim..5 dakka kosamazken nasil olcak bu is bilmem:)

6. murinyo

murinyo Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    braz sabret yılmadan çalış yemene içmenede dikkat ediyomuşun...tamam işte gerisi zamanla gelir....iyi çalışmalr sana...kendini şaşırtmaya dewam et :)))

7. Eda_88

Eda_88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Ins...ideal kiloma vücuta sahip olim yeter:)))) dumbelllls

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    serkan0544, admiral ve Excursion bunu beğendi.
  9. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    neden koşuyosun? merak ettim süreni artır yürü sanırım spor alt yapın yok nabzın çok yüksek olcak ağırlık cho kulanacaksın hızlı yürü tavsiye

10. melanie

melanie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben 17 yaşındayım lise 3e gidiyorum şu an.ortaokuldan liseye geçerken 75 kiloydum, şu an 55 kiloyum boyum 168. 5 6 ay gibi bi zamanda verdim bu kiloyu 3 sene önce.doğal olarak vücudumda çok fazla sarkma oldu.iki sene boyunca bu kiloda kaldım ancak vücudumdaki sarkmalardan çok rahatsız oldum son aylarda ve şişmanlıktan olduğunu düşünerek daha çok zayıflamaya çalştım.1 ayda 10 kilo verdim 45 kilo oldum.anoreksiya nervoza tanısıyla hastaneye kaldırıldım baya zaman aldı şişman olmadığıma ikna etmeleri şu an şişman olduğumu düşünmüyorum- hayır aslında düşünüyorum- ama herneyse spor salonuna gidiyorum sıkılaşmak için. çatlaklar dışında iki sorunum kaldı.zaten artık onları kabullendim.vücut sıkılaştıkça belirginlikleri azalıyor.iç bacak sarkıkları ve kolumun alt kısmı beni çok rahatsız ediyor.bu yaşta böyle bir fiziğe sahip olmak ne kadar acı verici tahmin edemezsiniz.çok mutsuzum bana yardım edin.baya toparlandım ama tamamen geçmiycek diye öyle korkuyorum ki.2 aydır çalışıyorum.düzelicek miyim ben ne yapmam gerek iç bacak ve kolumun alt kısımları için ve ne kadar zaman alır. yada gerçekten hiç bir zaman iyi bir fiziğe sahip olamıycak mıyım: /

11. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    sevgili melanie!!! forumumuza hoşgeldin. şu an yaşadıkların bu gibi sorunlarla karşılaşanlarda aslında doğal bi tepkimedir. vücut kilo verince _ki eğer spor yapmadan verildiyse_ sarkmalar kaçınılmazdır. yaşın daha çok genç. spordan vazgeçmediğin takdirde istediğin fiziğe ulaşman zor değil. inan bana spor sadece sana kilo verdirip fiziğinin düzelmesine yardımcı olmakla kalmıyacak sayısız sağlık kazandıracak. forumdan ayrılma burdan bize gelişmelerini yaz...

fitnessist ve diez bunu beğendi.
  12. ers10weys91

ers10weys91 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    yağdan ve şekerden uzak durman lazım

13. kafkasay

kafkasay Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    sana bir sağlıkçı ve sporcu olarak şu tavsiyelerde bulunayım. yaptığın antrenman programı çok güzel ancak yaptığın fit ve koşu çalışmalarının dışında mazeretsiz hergün en az 1 saat yürümen eksik ve bu yürümeyi en fazla yarımşar saat olacak şekilde ikiye bölmelisin, daha fazlası yarar sağlamaz. 2. olarak beslenmelerini 3 öğün yapma örneğin sabah kahvaltısı ile öğle yemeğinin tam arasında bir elma veya bir muz ye. öğle ile akşam öğünü arasında da 50 gr kadar ceviz veya fındık veya badem ye. akşam saat 8 den sonra ise yemeyi kes. günde en az 2 fincan da yeşil çay içki toksinler spor yardımı ile daha fazla atılsın ve kilo vermen hızlansın. öğünleri arttırmanın nedeni ise; vücut beyne sen hissetmesen bile açlık sinyali gönderir ve bu da vücudun savunmaya geçmesini ve yağ depolamasını sağlar bunun için ara öğün olarak meyve yada kuru gıda almalısın. ve yürüyüş tavsiye etmemin nedeni de 1 saatlik normal tempolu yürüyüz 10 dk lık hızlı koşudan daha fazla yağ yakımına yardımcı olduğu içindir.

14. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bence koşular vücut için etkili ben koşmaktan hoşlanmıyorum ama koşmak isterdim b.b için yiyip içip idman yapıp yatmak gerekir ki fit ve sağlık lı olmak için çok ters bence önce normal hayatınızda aktif olamalısınız mesela gün içerinde işlerinizin bir kısmını yürüyerek halledin ki idmanda da koşun koşularıda sakin ve sürekli şekilde yapın mesela bi hevesle hızı sona getirip 40 saniye depar atıp kesildikten sonra bu iş olmaz bu şekilde daha düzgün bi vücauda ssahip olunabilr

15. nosteam55

nosteam55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamm

arkadaslar ben yeni üyeyim buraya herkez yeterince bilgi sahibi heralde benimde bir maruzatım var.

ben 80 kilodan 66 ya düştüm yaklasık 6 ayda ve boyum 1.71 simdi neden yazıyosunki normal diyeceksiniz evet kilom normal bmı ındeksim normal ancak bende gözler görülebilir sekilde cok dikkat cekici bir meme ve göbek var göbek sanırım sarkık ancak memeyi çözebilmiş değilim üstelik erkek olmam ve bu memenin cok belirgin olması milleti güldürüyor :) aynı zamanda benide...bir spor salonuna yazılacağım kosu bandı varr ben 1 saat dayanabilirim kosmaya ama düzenli bir sekilde 1 saat kosmak sarkıkları giderirmi ? ( mekik ve sınavda cekceğim onlar giderir ama kosmak giderirmi onu bilmiorum bilen varsa bilgi lütfen..)

Sayfayı Paylaş