tavsiyelerinize ihtiyacım var

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fresh_man tarafından 17 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fresh_man

fresh_man Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle herkese merhabalar. ben foruma yeni başladım. yaklaşık 4 aydır bu spora merak saldım omuzlarımın düşük durması en büyük etkendi. önceden 109 olan omuzlarım bu forumda okuduklarım sayesinde 117 cm oldu. fakat spor salonunda ki hocaların ilgisizliği yüzünden vücudumun kalan kısımları aynen duruyo. antrenman yazdıramıyorum, parayı peşin verdigim için ayrılamıyorum da. istedigim şey irileşmek degil sadece vücudumun fit durması.
    omuz 117
    göğüs 103
    kol 36
    bel 101
    boy 186
    kilo 85
    bu şekilde yardım istemem etik mi yada forum kurallarına uyuyor mu bilmiyorum ama acemiliğime verin. teşekkürler

2. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
    Forumda arama yaparsanız çeşitli programlar yada harekeler bulabilirsiniz. Açıklamalarınız çok afaki olmuş. İsteklerinizi daha net belirtebilirseniz yardım daha fazla olur...

3. A.A

A.A Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    wurtz abi(yaşım küçük olduğundan nasıl hitap etsem bilemedim) biraz balıkama atlama oldu acemiliğime verin evde 5 kg dambılla günde 3 kez aşağıdaki programı yapıyorum yaşım 14 61 kg im ve 170cm boyum var acaba uygun olurmu diye bakarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
    flat bench dumbell press 25 defa dumbell fly 25 defa Barbell Curls(dambılla yapıyorum) 25 defa Reverse Barbell Curls(dambılla yapıyorum) 25 defa latarel 10 defa Yarım Chin-up(10 saniye tutuyorum)

Son düzenleme: 17 Temmuz 2012

Sayfayı Paylaş