Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve LiveToWin tarafından 29 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. LiveToWin

LiveToWin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Bu foruma üye olmak şimdi nasip oldu, ama uzun süredir bir takım bilgiler almak için ziyaret ediyordum. Her neyse, işi resmiyete dökmek için kayıt oldum. Daha önce hiç ilgilenmezdim, ama gerek vucut koşulları gerekse kaliteli güzel bir yaşam için sanırım bu işi ufaktan yapmak istiyorum. Ve bu işi yıllarca yapmış üyeler olarak sizlerden bir kaç tavsiye isteyeceğim, antrenman olarak. Öncelikle bana sayfalarca antrenman programı çıkartın demeyeceğim, öyle bir şey haddime değil. Burada çok fazla kişiyiz ve herkes tek bir öneri de bulunsa yeterli olur sanıyorum. :) Evet, kendimden bahsetmek isterim biraz. 15 Yaşındayım, hatta önümüz de ki ay 15'i yarılıyorum diyebilirim. Ve ergenliğin verdiği tembellikten olsa gerek boş vaktimi doldurmak istiyorum. Fiziksel özelliklerim maalesef standartın çok altında, mesela 12 yaşında iken 80 kiloydum. Boyum yaklaşık 1.63 falan idi, tam hatırlayamıyorum. Şimdi biraz olsun düzelttim Allah'a şükür, şu anda boyum 1.71 ve kilom 76. Biyolojik olarak, çok hızlı çalışan bir metabolizmam var sanırım. Mesela bu ramazan dan önce bir hafta da tam 7 kilo verdim. Hafta da bir saat bile çalışmadan. Sadece az yiyerek. Ramazan başladı geri aldık, ayrı konu o. :D Her neyse, demek istediğim, çabuk tepki verebiliyorum. Diğer antrenman konularına göz attım, ayriyetten konu açma sebebim hangisini yapacağımı bilmiyor olmam. Benim bu işi yapmak isteme sebebim af edersiniz ne karı kız ve kalın kaslar. Futbola benim için çok özeldir. Ve kendimi bildim bileli (okula başlamanın da gerisinden) sürekli futbol oynarım. Ayağıma top almadığım bir günü hatırlamıyorum dahi diyebilirim. Futbol da daha iyi bir yerlere gelebilmek adına bu işi yapmak istiyorum. Şimdi özet geçecek olursam, kuvvet ve hız açısından hızlı ve etkili nasıl antrenmanlar yapmamı önerirsiniz. İki adet 6 kiloluk dambılım var. Bunlarla neler yaparsam bana yardımı dokunur, kardio olarak neler yapmamı önerirsiniz mesela? Bu arada sert bir vucut gerekli, ama benim vucudum aşırı derecede yağlı maalesef. Doğru bir ölçüm olur mu bilemem ama af edersiniz göbeğim benimin 2 cm önünde. Şimdiden teşekkür ederim, saygılar sevgiler. bench_O

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş