Tavsiyeleriniz_?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve menanty tarafından 13 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. menanty

menanty Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Mehabalar
    1 hafta sonra spor salonuna gitmeye başlayacağım. Maddeler halinde kafamdaki soruları yazarsam sanırım okunabilirlik açısından daha iyi olur.

1- Spor salonu tercihinde küçük bir şehirde olduğumdan 3 tane altrenatifim var. Bana yakın olan ve gitmek istediğim salonda görevli kişi bir bayan, programı kendisinin verdiğini öncelikle yağ ölçümü vb. yaptıklarını söyledi. Niye bilmiyorum ama bayan olması biraz beni tereddüt ettirdi. Ayrıca pazartesi-çarşamba-cuma günleri için program verebileceğini (yaz old. için dedi, sonradan problem çıkmaması için şimdiden belirtmek istiyorum dedi) Yani sadece 3 gün çalışabileceğim bu yeterli olur mu?

2- Salon tercihinde nelere dikkat etmeliyim? üç ay boyunca hangi aletlerin olmasına dikkat etmem gerekir. Şu şu aletler olmazsa bu iş olmaz dediğiniz bir şey var mı? Birde salon da program veren kişinin bu işi yapabileceğine dair bir belge vb. göstermesini istesem tuhafmı olur? (sadece 3 ay yapmayacağım, 3 ay sonra başka bir şehirde olacağımdan bu şekilde belirttim)

3- Evde de çalışmaları destekleyecek basit hareketler yapmayı düşünüyorum, bunun için tavsiye edeceğiniz hareketler var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş