Tavsiyeleriniz lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve blacklion tarafından 24 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. blacklion

blacklion Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satış-paz.
    selamlar,
    03.eylül.2011 de başladım .6 ay sürekli ant.kaçırmadan zaman,para harcıyarak bu işi çok ciddiye alarak başladım 6 ayda farkedilir derecede değişim kaydettim en basidi kol 33 cm-37-38 seviyelerine geldi protein ,amino en iyisi en kalitelisinden kullanıldı.37 yaşındayım metobolizma gereği vücudum olumlu yönde tepki verdi ama malum bu sporda kafan dinç olacak,paran olacak,zamanın olacak,sabrın olacak bunların hepsi 6-7 ay devam etti şimdi nisan ve mayısı boş geçirdim 1-2 aksaklık ve şimdi gitmiyorumkafa_ inanın bu beni çok de motive etti.şimdi kendime haziran ayında başlamayı aynı azimle devam etmeyi hedefledim şimdi arkadaşlar 2 ay ara vermem bana çok şey kaybettirmişmidir?yoksa aksine dinlenme bu 2 aylık ara daha çabuk toparlamamı sağlarmı lütfen deneyimli üstadlar cevap yazın 2 satır yazın benim için çok önemli bu işi inanın ciddiye alıyorum kendimi 6-7 aylık emeğim boşa gitmiş gibi suçlu hissediyorum ...6 aylık dönemde ayda bir ölçü fotoğraf ile takip elimden gelen tüm titizliğimle bu konuya eğildim bu forma hergün 1-2 saatimi verir konu okurdum şimdiii offduh belki ben çok büyütüyorum...
    sabrınız ve emeğiniz için şimdiden teşekkür ediyorum...

2. ferhat95140

ferhat95140 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Hazirana kadar cardio çalışmaları yapmalısın.Sporu bıraktığın için yağ yapmış formunu bozmuş olabilirsin 2ayda.
    Bence bu zaman içersinde bayağı bi kas kaybettiğine inanmıyorum.
    Biraz performans düşüklüğü olabilir.Gerisini kafana takma bence.Kaslara gerekli direnci, baskıyı ver kasları yor, beslenmene dikkat et.1ayda toparlarsın.

blacklion bunu beğendi.
  3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Cardio kondisyonun için gerekli olabilir,hafif bir cardio ile başla,akabinde ,sana 2 hafta ara verdiğin açığı kapatmana yeterli oalcaktır...Tabi aynı düzen ve disiplin ile...kafana takma deidğim süreç içerisinde bıraktığın kilolardan aynen devam edebilirsin...

kolay gelsin...

blacklion bunu beğendi.
  4. ginoturk

ginoturk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bıraktığın süre içinde dengeli beslenmeye devam ettiyseniz kaslarda geriye dönülmüş olabileceğini düşünmüyorum.İlk hafta uyum sürecinden sonra toparlarsınız tekrar.Tabi biz ne desek boş siz bir başlayın tekrar belki de kaybolan bişey yoktur.

kolay gelsin

blacklion bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş