tavsiye ??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kng0909 tarafından 23 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kng0909

kng0909 Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle 1.75 boyunda 80 kılo olan bırıyım . ( yaglanma en cok alt gogus ve iç kollarımda var )

daha oncelerı asırı amator olarak body ıle ugrastım 4 ay bı calıstım bıraktım 2 ay calıstım bıraktım en son yaklasık 3 aydrı kendı dambıllarımla calısıyordum. 1,5 ay once kılo vermek ıcın dıyete basladım (tamamen az kalorı dıyetı) . 3 hafta oncede spor salonunda body basladım. dıyete baslamadan 1 ay once 86 kılo ıdım .

yaklasık 2 haftadır aldıgım proteını arttırmaya basladım ama halen yetersız oldugunu dusunuyorum . besın alımım su sekılde

sabah. 100 gr cokelek 2 yumurta 1 kepeklı ekmek veya nadıren mısırgevregı sut

oglen . ofısde calıstıgım ıcın ne cıkarsa

ogun arası - 80gr konserve tonbalıgı ( bunun yerıne 4 tane amıno asıt alabılır )

saat 6 -8 arası bb veya bazı gunler kardıyo (az agırlık cok tekrar )ozmnlar 9 a kadar uzuyor

aksam yemegı 100 gr et(tavuk veya kırmızı et) - 1 porsıyon mercımek corbası - yaklasık 70 gr cokelek (besın destegı aldıgım gunler baska bı aksam yemegı yemeyı dusunmuyorum zaten saat 10 oluyor )

calısma sıstemım :
    pazartesı : 20 dakıka kosu 90 dakıka agır omuz
    salı : 20 dakıka kosu 60 dakıka sırt bacak
    carsamba: 20 dakıka kosu 90 dakıka agır onkol arkakol bılek
    persembe: halı saha
    cuma: kardıyo 30 dakıka kosu 150 dakıka tum vucud hafıf agırlık cok tekrar
    cumartesı: 20 dakıka kosu agır gogus
    pazar: dınlenme
    (agır calısmlarımda setlerımı ılk hafıf gıtgıde agırlık arttırark yapıyorum .)

amacım vucudumdan olabıldıgınce yag atmak olabılıdıgnca kas arttırmak.
    besın destegı olarak
    proteın tozu(genrise Whey Protein Isolat Complex 700G Toz)
    l-carnitin (Genrise L-carnıtın 1000MG 60 Bitkisel Kapsül)
    aminoasit( hardlinne 9000) aldım .
    sizce nasıl kullanırsam daha verımlı olur.

su anda kullanmayı dusundugum sıstem sabah kalkınca 4 tablet amınoasıt - ant. öncesı 4 amınoasıt + 1 lcarnıtın- ant sonrası 2 amınoasıt + 30 gr whey(su ıle) - yatmadan once 20 gr whey(sutle)

daha verımlı nasıl calısabılırım. onerılerınız nelerdır sımdıden tessekurler

2. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah ile öğle öğünleri arası bir tane daha ek öğün koyarsanız esmer ekmek arasına peynir, domates vs. tarzı bişeyler iyi olur. Birde ek olarak yatmadan önce whey değilde casein protein alırsanız(imkanınız varsa) daha doğru olur. Tabi bunun için hem whey hem de casein bulundurmanız gerekiyor. Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş