tavsiye yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve UltraGunner tarafından 7 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. UltraGunner

UltraGunner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    15 yaşındayım 48 kiloyum 1.68 boy arkadaşlar omuzlarım dar duruyor aslında genetik olarak akrabalarım falan kalıplı insanlar ancak ben zayıfım büyüme çağında olduğum için sorucam bu soruyu forumdaki omuz egsersizlerini yapsam bi zararı olurmu yoksa kendinemi bırakıyım çünkü yaşım daha 15 büyüme imkanı var sanırım ama zayıf olduğumdan omzumda et yok sadece kemik görüşlerinizi bekliyorum salona yazılmayı planlıyorum herkese iyi forumlar....

bench_O

2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    karbonhidrat ağırlıklı beslen protein almayı da unutma.
    pilav,patates haşlama tarzı yemekler ye,tavuk göğsü,fileto,ton balığı tüketmeye çalış hergün.
    günde 5 tane yumurta beyazı yesen yeter sen.
    daha yaşın genç 17-18 yaşında yapmaya başla bu sporu profesyonel olarak.
    şimdilik 5er kglık 2 dumbell alsan klasik bi kaç hareket yapsan evde çok zorlamadan vücudunu hazırlamış olursun.

UltraGunner bunu beğendi.
  3. UltraGunner

UltraGunner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tavuk ağırlıklı besleniyorum bu aralar öğün sayısını arttırdım kuruyemiş fındık ceviz ve yatmadan önce bişeyler yiyorum teşekkürler dambıl konusunda dambıl alabileceğim ve kapıda ödemeyle ödeyebileceğim bi internet sitesi arıyorum bulduğum zaman sipariş vericem aksi takdirde burada çok pahalıya satıyolar çok teşekkürler...

4. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    pek fark olmaz zaten spor mağazalarında 2 tane 5er kglık dumbell 20 liraysa nette 10 liradır ama bunun kargo ücreti falan var.yani 10 lira için o kadar uğraşmaya değmez.
    fındık fıstık yemeye özen göster.
    ben ufakken çok zayıftım babam geceleri uyumadan önce bana ceviz+bal+süt karışımı içirirdi hep muazzam etkisi olmasa da kilo alıyordum.
    bunu da öneririm.

haa bak söylemeyi unuttum.
    çoğu kilo almak isteyen insan gibi sen de yağlı yemeklere yönebilirsin.
    "amaan zaten amacım kilo almak yağlı olsa ne olur olmasa ne olur?" diye düşünebilirsin ama bu çok yanlış bi düşüncedir.
    20 kiloda olsan 200 kilo da olsan yağlıdan her zaman uzak dur.
    zaten diğer besinlerden yağı alıyorsun.ayrı olarak bi iskendere fazladan yağ döktürme tadı güzel olsun diye :)

istersen dumbell ile yapman gereken bi kaç temel hareket de söyleyebilirim sana.

UltraGunner bunu beğendi.
  5. UltraGunner

UltraGunner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerek yok ama yardımın için teşekkürler bir kase çeviz fındık topladım yiyorum şuanda hareketleri baya biliyorum önceden evde mekik şınav ws çalıştığım için tekrardan çok teşekkürler iyi forumlar =)

Sayfayı Paylaş