1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Tavsiye ve görüşlerinize ihtiyacım var

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve yalnıztilki tarafından 27 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yalnıztilki

yalnıztilki Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben bundan yaklaşık on yıl önce 20 li yaşlarımın başında bir yıl bb ile uğraştım sonra araya askerlik girdi işgüç derken bu spora fazla vakit ayıramadım şu an 30 yaşındayım ve tekrar başlama kararı aldım şu an için zaman sorunum olduğu için evde yapmayı düşünüyorum antremanları resimerdede gördüğünüz gibi vücudum baya bi yağlı özellikle karın ve bel bölgesi

benim sizden ricam nasıl bi antreman programı hazırlamalıyım hedefim hacimli bi vücut değil deri ile kas arasındaki yağları eritmek bunun için formunuzu incelediğim kadarıyla yağ yakımı için sadece antreman yetmez iyi bir diyet programınada ihtiyacım var bana iyi bi diyet ve antreman programı önerirseniz çok sevinirim

Ben beden gücüyle çalışan birisiyim mesleğim elektrik tesisatçılığı genelde inşaatlarda çalışırım önereceyiniz programın dozunu ve şiddetini bunu göz önünde bulundurarak yazarsanız sevinirim

Ayrıca yağ yakıcı ürünler kullanmam gerekiyorsa bunuda söyleyebilirsiniz

öneri ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum

Ekli Dosyalar:

• mmmm.jpg
      mmmm.jpg
      Dosya Boyutu:
      96,4 KB
      Görüntüleme:
      400
    • vv.jpg
      vv.jpg
      Dosya Boyutu:
      96,8 KB
      Görüntüleme:
      395
    • eeeee.jpg
      eeeee.jpg
      Dosya Boyutu:
      107,2 KB
      Görüntüleme:
      398
    • tt.jpg
      tt.jpg
      Dosya Boyutu:
      93,9 KB
      Görüntüleme:
      394
  2. devotion

devotion Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    alt yapın var hızlı yol alacağını düşünüyorum

ben de senin gibi az buçuk alt yapısı olan benzer yerlerde yağlanma sorunu yaşayan biriydim ama 6 ay içinde çok şey değişti. sayfamı incelemeni tavsiye ederim.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/de-im-192-cm-boy-t49661.html

çok kararlı olmalısın , hayatının önemli bir parçası olması gerek. diyet en az antreman kadar önemli

3. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Vallahi yağlar gitse kaslı bir vücut olduğu kesin gibi duruyor :) İnşaat vb çalıştığınız için bileklerinizde haliyle kuvvetlidir , diyet olarak alpbodrum konusuna bi göz atabilirsin yapılacak şeyler zaten belli sabahları bol proteinden oluşacak , yeterli yumurtanın beyazının bulunduğu bir kahvaltı öğün atlamamak akşam da meyve dahil yağ veya şeker tüketmemek gerekir

yalnıztilki ve devotion bunu beğendi.
  4. devotion

devotion Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşın dediği gibi protein miktarını artırıp şekeri trans yağları kesmelisin.

yağ yakıcı olarak başlanıç için sıvı l carnitin al

5. yalnıztilki

yalnıztilki Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    devotion senin sayfanı inceledim gerçekten büyük bi iş başarmışsın seni tebrik ediyorum resimlerindeki değişim okadar iyiki resmen gaza geldim diyebilirm :D

birde bana cardio nun nasıl yapılması gerektiğini anlatırsanız çok sevinirim youtube de falan bir kaç video izledim cardio ile ilgili ama tam olarak bi fikir sahibi olamadım

6. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    hitt cardio bi goz atabilirsin onun dışında rutin şeyler

yalnıztilki bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş