Tavsiye Traş Makinesi

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve yalnızkovboy_89 tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar traş makinesi almayı düşünüyorum.Fakat alacağım traş makinesinin sinek kaydı traşa en yakın performansı vermesini istiyorum bu konuda kullandığınız ve önerebileceğiniz makinelerin marka ve modellerini belirtirseniz sevinirim...

2. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    philips bodygroom alabilirsin. hiç kullanmadım ama teknosada inceledim. hoşuma gitti. bende almayı düşünüyorum.
    http://bodygroom.philips.com/

3. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    bu ürünü incelemiştim fakat anladığım kadarıyla sadece zayıf olan kıllar [tüyler] için kullanılabiliyor...

4. ynss

ynss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    valla hiç bir malina sinekkaydı yapmıyor bende braun var hem kuru olanı hem de dusta kullanılanı ikisde yeni model ama asla tras bıçağı gibi performans vermiyor

5. Kaka'22

Kaka'22 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    sorma usta ya bizdede külüstür bi panasonic var onla geçinip gidiyoruz ben jilet kullanmıyorum ama makinada bildiğim kadarıyla jilet gibi almıyo ama en sağlam makina Braun yada Philipsin oluyo.

6. By Kaos

By Kaos Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Braun Cruzer 4 ü tavsiye edebilirim. Kendim kullanıyorum usturadan dahi iyi bir performans sergiliyor, elini sakalına tersten sürttüğünde dahi en ufak bir sürtünme yok, yalnız şöyle bir durumu var sakalın kıvırcıksa, yada bir taraf sağa bir taraf sola bir taraf yukarı yatık çıkıyorsa ( ki bende öyle ) o zaman bunun yerine philps in döner başlıklılarını tavsiye ederim :)))

7. silverstar

silverstar Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret
    10 seneyi geçti herhalde braun almıştım.o gün için iyi de para vermiştim. ama benim cildimde tahriş yaptı makine 2 ay adayanamadım.şu an hala taş gibi,çok fonksiyonlu olduğu için favori düzeltme kol altı falan için kullanıyorum

Sayfayı Paylaş