Tavsiye + Protein Tozu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve adrenalin. tarafından 28 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. adrenalin.

adrenalin. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler öncelikle 5 ay önce bırakmıştım body i tekrar başladım. 5 ay önce koşu 9 antreman yapıyordum şimdi direk olanı kasa çevirmek gibi bir amacım var sadece antremanın sonunda bi depar falan atıyorum o kadar. Vücut yağını az kilo ve hızlı,çok egzersizle dönüştürebildiğim kadar kasa en azından vücudu biraz şekle sokmak için tekrar başladım hemde bi yaz öncesi ne kadar yapabilirsek iyidir.

Vücud ölçülerim şu şekilde

Boy: 1.76
    Kilo:75

Omuz: 116
    Göğüs 99
    Bel: 98
    Sağ-Sol Kol: 33

Şimdi bende sıkıntı şuki göğüste bi sarkma var onu nasıl halledebilirim?
    Beli mekik vs. hareketlerle eritebildiğim kadar eritirim ancak göğüste tam meme ucu ve çevresinde boş yağ var ve hoş durmuyor. Ben butterfly hareketiyle göğsün üst tarafı baya kasıyorum 10-15 kilo arasında 15> 30 tekrar 10> 60 tekrar yapıyorum. Ama tam meme çevresini bir türlü sıkılaştıramadım. Sizden tavsiyem o bölgedeki yağı nasıl eritebilirim bunu söylemenizi ve neler yapmam gerektiğiyle ilgili tavsiyelerinizi yazmanızı istiyorum. Şimdiden yazacak arkadaşlara teşekkür ediyorum.

+

Elimde çok az bir miktar protein tozu var her antremandan sonra çay kaşığının ucuyla süte atıp içiyorum vücudun protein ihtiyacını bir miktar protein karşılamak için. Böyle devam etmemde sakınca olmaz değilmi 2. sorumda bu.

2. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Ağırlık antremanından sonra kardio zararlıydı. Forumda bu konuşulmuştıu ki bence mantıklı. sanırım siz böyle yapıyorsunuz.

butterfly bende yapıyorum hemen hemen aynı sorundan muzdaribiz. baya baya yağlı göğsüm var:(
    göbek ve göğüste sorun var ondan başka normal sayılabilir.

3. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    bir ölçek proteinde ( yaklaşık olarak tepeleme bir yemek kaşığına denk gelir ) 20-28 gr arası protein var . sen çay kaşığının ucu ile kullandığına göre 0.3 ial 0.8 gr arası bir protein desteği yapmış oluyorsun kendine .....kararı sen ver ?

occaner bunu beğendi.
  4. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    Govus daha cok calis ve agir yuklen 2 haftada biseyin kalmaz sadece govus calismak icin kendine gun ayir karb almayida unutma gucunu arttirsin sonra iyi basarsin ve duzelir

5. adrenalin.

adrenalin. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sorunlarımız aynıda ben kardio yapmıyorum. Sadece koşu 3-4 dakika depar tarzında o da formda kalma amaçlı maçlarda çabuk kesilmeyeyim diye :)

birkaç gram protein desteği işte ancak şöyle birşey var ki ben kilo almak için içmiyorum çok az protein gereksinimi karşılasın vücud bana yeter. Yada benim ölçülerimdeki biri için ne kadar içmeliyim protein tozunu veya içmelimiyim önerileriniz nedir?

ben sıkılaştırma için az kilo çok set yapıyorum azda olsa 1 hafta içinde faydasını gördüm yani. Bu arada karb nedir hocam ?

6. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaş kilolu gözüküyor. yinede karbonhidrat almalı mı sizce?

Sayfayı Paylaş