tavsiye istiyorum

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve ENZO tarafından 9 Mayıs 2005 başlatılmıştır.

1. ENZO

ENZO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Belcika
    Selam arkadaslar,ben dusundum tasindim :D tasinip tasinip dusundum :D bir kur yapmaya karar verdim,yapacagim kur ilk ve sonuncu olacak,bir kere yapmak istiyorum,yapmak istedigim kur daha oncede diger konularda bahsettigim primabolan+sustanon,panzehir bircok kere anlatmisti ilk kur icin bu tavsiye edilmiyor diye ama ben bir kere yapmak istiyorum daha sonra yapmayi dusunmuyorum,onun icin yinede sizlere soruyorum,daha oncede cevaplar vermistiniz ama bukez ciddi :) primabolan+sustanon bunun bana kazandiracagi seyler ne?,ve ben asiri bir kur istemiyorum onun icin tam olarak haftada kac primobolan kac sustanon almam lazim ve bunlari alirken ayni anda baska birseyler almalimiyim?kur bittikten sonra clomid nasil almaliyim,arkadaslar aranizda bu iki kur'u kullanan oldumu?ve sonuclari nasil,arkadaslar bana yardim edin lutfen,simdiden tesekkurler.

2. Guest

Guest Guest

ENZO;

kardes sana garanti veriyorum ki bu kurdan sonra sen bir ara yine kur yapacaksin. Yada yapmayacaksin ama sporuda birakacaksin. Ben normal bir kur yapan birisini görmedim. Yapipda spora devam edenide görmedim. Yani mutlaka bir yerlerde stress ve depresyona girip yine kur yapacaksin.

Bak sen simdi almadigin icin olayi tam bilmezsin. Eger steroid kuruna baslarsan o zaman kendini cok rahat ve iyi hissedeceksin. Steroid ayni zamanda cesaretini ve güvenini artiriyor. Biraktiginda ise kendini gücsüz hissediyorsun ve depresyona giriyorsun yada stresse. onun icin tekrar kullanmak istiyorsun.

3. MertSelcuk

MertSelcuk Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    BBDAY arkadaşımız uzun zaman önce forumda şu lafı kullanmıştı;
    "Kızlığı bozulmamış kız gibi.."
    Bu laf çok hoşuma gitti, kızlığınızı bozduktan sonra bir daha kesinlikle yapmicam sexten uzak durucam diyen bir kişi olabilir mi ?
    Sonrasında nası olsa kızlığı bozduk nolcakki yaparım istediğim kadar mantelitesi ortaya çıkar uzadıkça uzar..
    Siz kaybettiğiniz organlarınızla kalırsınız...

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Panzehire aynen katiliyorum.

Ben simdiye dek HIIIC kimseyi görmedim BU ILK VE SON KÜRÜM diyen ve bu lafin üstünde duranin..

Tadini aldigin zaman birakamazsin, birakabilirsin ama ozaman bu sporuda birakmalisin baska "hayat" secmelisin yoksa cok zor.

5. basoda

basoda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    øgrenci
    Yer:
    danimarka-Konya
    vallah arkadaslar bende arkadasim gibi düsünuyorum 1 kür yapim istedigim kg gelip baskada hic dokunmamak

6. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.507
    Ödül Puanları:
    123
    belcikada oturduguna gore neden steroid kullanıosun ki sonucta steroidler herkesin bildigi gibi bu is icin uretilmeyen yararıyla beraber zararı da alınan urunler (bb icin) sonucta avrupadasın ve gumruk derdin yok neden dergilerdeki urunlerden kullanmıosun (direk bb icin yapılmıs steroid gibi zarar barındırmayan) pro-hormone mu bilmiorum bu konuda panzehir bilgi verir umarım[/b]

7. Guest

Guest Guest

Simdi senin vücut yapini kac kilo ve yasin kac oldugunu bilmiyorum. Daha önce nasil deneyimler yaptin? antremanalrin ve beslenmen nasildi onu da bilmiyorum.
    Bunlar ortaya masaa dökülürse ve mantiklica güzel bir plan yapilir. Bakalim sen hakikaten steroid kullanma seviyesine geldin mi ?

8. ENZO

ENZO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Belcika
    Arkadaslar hepinize alakanizdan icin tesekkur ederim,yas 30,kilo 75,boy 180 civari,ikibucuk senedir body yapiyorum,arada sirada bir kutu protein tozu tuketiyorum bittiginde 1 ay kadar ara veriyorum protein tozu alimini,kreatinde ayni sekilde bittimi 1 ay kadar ara veriyorum,arkadaslar yasimi duyupta beni kocamis sanmayin :D daha canavar gibiyim gorenler daha 25 26 yasindayim saniyorlar :) ve meslegim oyle buroda falan degil,insaat yani vucut hergun full calisiyor :D .

9. Guest

Guest Guest

proteini normalde her zaman alman gerekiyor. Özellikle yaz aylarinda protein alimina dikkat edilmelidir.

Eger insaatta calisiyorsan o zaman antreman programin cok agir olmamali. haftada 3 gün 40 dakika antreman yeterlidir.

Agir kaldir ama uzun calisma. Bu sistemi takip etmelisin.

Bu yasta steriod kullanmak sana fazla zarar getirmez. Cünkü yasin ilerlemis ve olgunsun. Yan etkisi minimumlarda gezer. Yalniz kilon boyuna göre tam dengeli sayilmaz. Düsük kilolu degilsin ama steroid icin cokda normal sayilmaz. Insaatta calistigin icin alacagin madde biraz etkili olmalidir. Anabol etki eden deca ve primo maddeleri sana hafif gelir.

Birde simdi senin amacini ögrenmek isterim. Hacime mi yüklenmek istiyorsun yoksa güzel bir formun olusmasini mi istiyorsun? Yani disardan kanat ve gögüs kafeslerim güzel görünsün ve spor yaptigim anlasilsin gibi bir fikrin mi ?

10. ENZO

ENZO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Belcika
    Benim istedigim guc artisi ve eh iste soyle birazda kaslar kendilerini gostersin :)

11. freshman

freshman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Primobolan Depot pek ise yaramiyor

ENZO ile benzer boy ve kilodayiz. Yas da ayni.
    Hardgainer oldugum için hafif hacim kazanmak için takviye amaciya bes haftadan beri Primobolan Depot kullaniyorum (200mg/hafta).
    Daha önce steroid kullanmadim.
    Basta çok ümitlenmistim. Anabolik bir madde kullanmanin biraz da olsa hacim yapapmama yardimci olacagini düsünmüstüm, ama pek birsey degismedi.

Herkezin metabolizmasi farkli. Tek basina Primobolan bana etki etmedi. Sustanon ile birlikte kullanilirsa ne olur bilemiyorum.
    Sunu söyleyebilirim, Primobolan fiziksel olarak kendimi çok daha zinde hissetmeme sebep oldu. Cildim düzeldi. Saglikli görünüyorum. Antrenmanlarimi çok daha motive sekilde yapiyorum. Arkadaslarim ve ailem çok daha olumlu ve neseli biri haline geldigimi söylüyor ve sebebini merak ediyorlar.
    Anabolizan etkiden çok anti depresan etki yapti diyebilirim :?:

12. Guest

Guest Guest

Creatin kuvvet artisinda gayet iyi yardimci oluyor.

Su sekilde bir plan deneyebilirsin.

1.gün 30g( 10g sabah + 10g antreman öncesi yada öglen + 10g antreman sonrasi yada aksam)

2.günden itibaren günde 15g Creatin alacaksin. Antreman günlerinde 30-40 dakika antremandan önce 5g Creatin ve Antremandan hemen sonra 10g creatin alacaksin. Antreman yapmadigin günlerde sabah ve aksam yari yariya(7-8g creatin) alacaksin.

bu plani 4 hafta boyunca devam ettireceksin. son 5 günde ise dozu azaltilacak ve 15g.+10g+8g+5g+2g seklinde bitirilecektir.

4 hafta kullanim sonrasinda 3-4 hafta dinlenip sonra tekrar 4 hafta ayni sekilde devam edilecektir.

Kur zamani beslenme düzgün olmaz ise , fazla bir fayda görülmez. Bol karbonhidrat ve protein agirlikli beslenmek gerekir.

Steroid kurlarinda kuvvet ve kas artisi yasanmaktadir ama kuru biraktiktan sonra alinan kuvvetin ve kaslarin bir bölümü kayip olmaktadir ve bu insani psikolojik bir stresse sokmaktadir. Mesela 8 kilo hacim yapan bir sporcu kur sonunda ancak 3-4 kilosunu muhafaza edebilmektedir.
    Bunlari da göz önüne almak gerekir.

13. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    peki panzehir kurden sonra creatın glutamın amıno proteın tozu falan bunları kurun ıcınde programlı bır sekılde kullandıktan sonra kur bıtımınden ıtıbarende supplementlere devam etsek yıne bu buyuk kılo ve olcu kaybını yasarmıyız bunların yanında tabıkı gunluk kılo basınada 2gr proteınıde eksık etmezsek kuru en az kayıpla kapatabılırmıyız yoksa kardesım ne yaparsan yap aldıgın 8 kılonun 3-veye 4 unu oyle yada boyle kaybedecen mı dersın

14. Guest

Guest Guest

Dogru sekilde kur bitirilirse, hacim kaybi az yasanir.
    Evvela kuru clomid+nolvadex yada gerekiyorsa HCG gibi maddelerle bitirmeli ve yaninda supplement kurlarina baslanilmali. Creatin gibi.
    Tabi dört dörtlük kur bitimi gerceklestirmek icin biraz ellimizi cebimize atmamiz gerekiyor.

15. ENZO

ENZO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Belcika
    Selam PANZEHIR,ben burda yani kurde maksatim asiri kilo almak degil,ayrica dedigim gibi kuvvet artisi ve biraz kas,kreatini almaya basladigimda hemen hemen dedigin gibi bir yukleme yapmistim,sustanon+primabolan alsam kuvvette bir artis olacak sanirim degilmi?,kur bittikten sonra haftalar veye aylar sonra kuvvetten dusus asiri bir sekildemi oluyor?.

16. Guest

Guest Guest

Sustanon ve primo maddelerinden elini uzak tut derim. Eger kullanacaksan baska madde al.

Sustanon ve primo maddeleri su an dünya gündeminde bile nerdeyse kullanimi unutuldu. Belli basli sporcular ve saticilar gündeme tasisalarda yinede kullanimi azaldi. Ama trde eczanede rahatca satilmasi illede bunlari kullanmayi gerektirmez.
    Madem kur yapacaksin o zaman adam akilli TestosteronEnantat yada Cypionat maddeleri kullan. Maddi durumun iyi ise o zaman eczanden Virigen kapsüllerini de alabilirsin ve sadece bununla kur düzenleyebilirsin.

17. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    0
    ben creatini ilk aldığım gün 20 aldım, gerçekten çok zinde ve daha iyi hissediyordum kendimi, yaklaşık iki hafta 20 gr kullandım, hiç bir fark olmadı. Kg olarak sadece definisyonlu bacaklarım su topladı :D

Sayfayı Paylaş