Tavsiye : Eliptic Bisiklet

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve wedo tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. wedo

wedo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar umarım doğru yere açmışımdır konuyu.Benzer başlıklarada baktım fakat pek aydınlatıcı cevaplar bulamadım.Eliptic bisiklet konusunda yardımlarınızı bekliyorum.Eve eliptic bisiklet almak istiyorum ama markalar konusunda pek bi bilgim yok.Hangi markayı tercih etmeliyim ? Yağ yakmak için almak istiyorum.İşimi göreceğini düşünüyorum (diyetle birlikte) Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.

2. wedo

wedo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yardım bekliyorum

3. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    wedo eliptic bisiklet (eliptical) çok güzel bir makin****ol bacak sırt kollar basen heryeri çalıştırıyor fakat insanında haşatını çıkartıyor.Sana tavsiye edeceğim markalar 1)IMPULSE 2)DISEL

4. wedo

wedo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam bu bisikletleri hangi siteden alabilirim ? Fiyatları ne durumdadır ? Biraz araştırdım fakat IMPULSE marka bisiklet bulamadım.

Bu markaların eliptical bisiklet fiyatları pahalı gibime geliyor.Maksimum 500 TL'lik bir ürün arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim...

5. wedo

wedo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar profosyenel bir makine alacak durumum yok.Ev tipi bir makine almak istiyorum.Marka ve model konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

6. su

su Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    ben aldım yılbasından önce.. Voit'in bi ürününü..250liraya almıstım internetten. cok memnunum ve işimi görüyor. spor salonundaki hocama sormustum almadan önce.. cok pahalı bisey almana gerek yok dedi. hepsi aynı işlevi görüyomuş.. bazılarında sadece göstergelerindeki extralar artıyomuş falan... bu aralar abur cubur yediğim için kilo almıstım ben de. diyete basladım hemen.. diyet dediysem dengeli beslenmekten bahsediyorum.. sınav haftam nedeniyle hergün olamasa da haftada 5 gün falan 45 dakika eliptik bisikletle calısıyorum. üstüne bir de siteden baktıgım bi kac karın hareketi falan yapıyorum. 1 haftada 2kilo gitti bile=) aç kalmadan,mutsuz olmadan cok saglıklı bi sekilde=)

7. wedo

wedo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya böyle yazılar görünce çok imreniyorum ne yalan söyliyim.1.83 boy var.Dün evdekilerle kilodan açıldı muhabbet.105 söyleyince inanmadılar.Yok o kadar değilsin filan dediler ama öyleyim biliyorum.Bide benim kemiklerim kalın.Demek 90'a insem filinta gibi delikanlı olucam.

8. wedo

wedo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Voit EC 750 modeli nasıl ? Bilgilendirme yapabilirmisiniz ?

9. wedo

wedo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar önerebileceğiniz maksimum 500 TL ödeyebileceğim , selesiz ve manyetik eliptik bisiklet arıyorum.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

10. su

su Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    google'daki yorumları okuyarak da bilgi edinebilirsin aslında.. ama ben kendi araştırma safhamda ec750 ve 850 lerin çok fazla gürültü çıkardığını okumuştum bir yerde.. gidip bi yerde deneme imkanınız varsa gidin deneyin. en güzeli öyle.

11. wedo

wedo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi o kadar çok yorum okudumki herkes ayrı telden çalıyor :) Anlayacağınız kafam iyice karıştı.Bir marka seçebilsem kendime daha sonrası zaten kolay.Önemli olan marka şu anda.Daha sonra seçtiğim marka içinden bi tane model bulmak zor olmayacaktır.

12. su

su Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    bana hocam voit tavsiye etmişti.. sağlamlılık ve servis açısından falan.. çok pahalı bisey almana gerek yok.. kendi vucut agırlıgını tasıyabilecek kadar bisey alsan yeter(bence). hepsi aynı işlevi görüyormuş çünkü.

13. wedo

wedo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dün Voit'in sitesinde online hizmetten yardım aldım. EC 750 modelini önerdiler.Sanırım marka olarak Voit'i tercih edeceğim.model konusunda biraz daha araştırmalar yapmam gerekiyor.Birde bu tarz bisikletlerde manyetik ve kayışlı olanları varmış.Manyetik olanını önerdiler ve disk ağırlığı ne kadar çok olursa o kadar iyiymiş.Araştırmalarım devam ediyor :)

14. su

su Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    hadi hayırlısı=) karar verince ve alınca haber ver muhakkak=)) görüşlerini falan yaz, merak ettim.

15. vdiesel

vdiesel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir ksk
    gelişme var mı?ben de düşünüyorum?

16. muten roshi

muten roshi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    en iyisi voit.kaliteli ve servisi yaygın.interspor sitesinden online kataloğu incelemeni tavsiye ederim.en ucuzu 295 lira 10 taksitle alabilirsin bayilerinden.hem eve getrip ücretsiz kuruyorlar.

bence bilinmeyen markaları almayın.arkadaşım çok ucuza koşu bandı aldı 7 ay sonra bozuldu.serviste 4 haftadır parça bekliyor ve dahada bekleyeceği belli.

17. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    profitness8350 öneririm gerçekten çok sağlam bisiklet evde 10 yıl kullanırsınız.

semihus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş