Tatiller ve Spora araverme gereksinimi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve king87 tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Bilmiyorum aranizda benim gibi olan vardir heralde. Ailesinin yasadigi sehrin disinda bir unide okuyan. Okulun salonunda spora yapan biriyim. Hani olay biraz berber olayi gibi insna alistiig yer disinda spor yapmak istemiyor pek. Okulumuzun salonu gercekten sahane. Body masters in insan hani kullanirken rahat ettigi cesit cesit her makineden 2ser 3 er adet bulunan ferah, temiz bir salon. Bayram tatilidir, semesterdir yaz tatilidir araya giriyor memlekete geliyoruz, burda duzen bozuluyor, memlekette bir slona gecici olarak gitmeye baslaniyor memlekette kalinan sure boyunca. Program sekteye ugruyor, aletleri bulamiyosun, programda deigisklik yapmak zorunda kaliosun, cok da oenmli degil ama insani psikolojik olarak etkiliyor.
    Bunun disinda beslenme duzeni sekteye ugruyor, tembellesiyorsun. En azindan bende oyle oluyor. Okulda en sikisik donemlerimde bile korumaya calistigim beslenme calisma rutinim eve gelince sekteye ugruyor. Okulda son donemim insallah, sonrasi yine ayri bi macera bu sefer bi calisan gozuyle bodyi birseyler etkileyecek.
    Nese hayirlisi diyelim:D

2. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    aynı sorun bendede var o yüzden bu sene şehir dışına kesinlikle çıkmayı düşünmüyorum mecburi bi durum olmadıkça

3. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Evet ben de şehirdışında okuyorum,tatillerde dediğin gibi ara vermek mecburiyeti oluyor ama iyi tarafından bak vücudun dinlenmiş olur hem de alıştığı rutinden sıyrılınca tekrar başladığında daha verimli çalışabilirsin.Bari diyeti bozma :)

Katre-i Matem bunu beğendi.
  4. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    aynı durum bendede oluyor tatil 1 haftadan uzun olmadığı sürece antreman yapmıyorum. Uzun bir süreden sonra 1 hafta komple ara vermek vücuttaki sakatlıkları vs. bayağı iyileştiriyor... önemli olan bu süre içerisinde yüksek protein normal miktarda karbonhidrat, yağ ve vitamin-mineral almak..

Sayfayı Paylaş