Tatile Gidecem Performansım Düşermi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Soldier93 tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    ARkadaşlar Haziranda 1 ay Yada 15 Gün Tatil Yapmayı Düşünüyorum Bu 1 Ay Bırakırsam Kas Kaybı Olurmu Yada Performans Düşermi Tatile Gittiginizde Nasıl Bir Yol İzliyorsunuz ? Tecrübesi Olanları Bu Başlığa Bekliyorum ...

2. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Benim tavsiyem bol bol yüz, beslenmene dikkat et. Tatil iyidir. Dinlendirir. Hatta bu dinlenme kaslarına yarayabilir. Geri döndüğünde daha iyi olabilirsin. Kas kaybı ya da performans düşeceğini zannetmem ama tekrar başladığında bir iki gün hamlık ağrısı çekebilirsin. Hepsi bu kadar. Tatil yaparken bunları kafaya takarsan, boşu boşuna tatilini zehir edersin. Eğlenmene bak, zihnini boşalt. ;)

3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Ben genelde tatilde kardio ya önem veririm. Sabahları veya akşamları koşarım o kadar. Bence denemelisin. kas kaybı olması dorun değil toparlarsın asıl kötü olan kalbinin ve akciğerlerinin performansının düşmemesi. Benim tatil yaptığımda asıl dikkat ettiğim bu. Zamanında çok kötü etkilemişti beni. Bİr tatil dönüşü antreman yaptığımda resmen kalbim kan pompalamıyor, akciğerlerima hava girmiyor gibi hissediyordum.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  5. The Answer

The Answer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bnde yazın büyük ihtimalle en az 1 ay ara vericem. ama deniz var ve hergün fazlasıyla yüzmeyi planlıyorum üstelik basketbolda oynayacağım. protein + karbonhidrat alımımı iyi bi şekilde yaparsam çokda fazla hamlamayız herhal.

şınav falanda çekerim + evde imkanlarla kol da çalışırım.

Sayfayı Paylaş