Tatilde Vücudu Geliştirmeye Devam Etmek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve metalfaust tarafından 17 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. metalfaust

metalfaust Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle iyi günler, arkadaşlar yaklaşık bir yıldır vücut geliştirme ile uğraşmaktayım. Beklentilerimi yavaş yavaş karşılamaya başladım vücudum gelişiyor. Bugüne kadar 1 yıldır 2 günden fazla sporu aksatmadım. Ama önümüzdeki 2 hafta tatile gitmeyi düşünüyorum. Tabi gittiğim yerde bu aletlerden olmayacak bu yüzden bu 2 haftada vücudumu koruyabilmem için ne yapmamı önerirsiniz. Teşekkür ederim.

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Protein ağırlıklı beslen, kilonu koruyabilecek kadar karbonhidrat al yeterli.

AkrepHan ve metalfaust bunu beğendi.
  3. metalfaust

metalfaust Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Beslenmeme kesinlikle devam edeceğim, yulaf ve yumurta stoklarım tam, egzersiz olarak ne önerirsiniz, kasları çalıştırabilmem için

4. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Heralde tatile deniz ya da havuz tarzi bir yere gidiyorsunuz yüzmek kasları çalıştıran bir egzersizdir. Onun haricinde şınav çekebilirsiniz en fazla.

5. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    bende 4 aydır sporla uğraşıyorum bb ye yeni başladığım için hemen bırakmak istemedim ve 1 aylık tatilimde salona gitmeyi seçtim. nerdeyse her gün yüzüyorum ve haftada 4 gün bb ye gidiyorum geri kalan sürede yeterli beslenip kaslarımı dinlendirmeye çalışıyorum. ama sen 1 yılda 2 kez hariç aksatmadım diyorsun ama aksatman yani mola vermen lazım 1 yılda 1 ay ve 3 ayda 1 hafta (program değiştirirken( bunlar kaslarındinlenmesi için ayrılan zamandır yeterki dinlenme çıkışı bb yi bırakma yani rahatça yüz güneşlen balık tut dert etme :)

6. metalfaust

metalfaust Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    beslenmeme devam edip, yüzüp dips+şınav+barfix+mekik yapsam yeter sanırım teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş