Tatil Planlarınız ve Hangi Otel?

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve diez tarafından 5 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Bu yaz tatil için önerileriniz nereler? Hangi Oteller?
    Siz nereye gidecek ve nerede kalacaksınız?
    Daha önce geçirdiğiniz yerlerden nereleri önerirsiniz?

malum erken rezervasyon dönemi yakında sona erer..eli çabuk tutmak lazım..

hogan bunu beğendi.
  2. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    sheraton çeşme kesinlikle gidilmesi gereken bir yer etrafındaki biraz daha ucuz olan oteller hiç bir şeye benzemiyor.unutamadğım yerlerden birisi.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    sheraton çeşme bildiğim kadarı ile zaten genelde türk turist ağırlayan bir otel..
    aslında alman , rus ağırlığı olan otellerde insan kendini dışlanmış hissetmiyor değil..
    çıkan yemekler bile türk ağız tadına hitap etmez oluyor..

4. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Son düzenleme: 8 Mart 2011
  5. ynss

ynss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    eğer birazcık kazıklanmayı göze alıyorsan Bodrum voyage türkbükü veya divan türkbükü muhteşem :) daha uygun fiyatlı olarak da gene Bodrum'da forever club ı önerebilirim.

6. Denis

Denis Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Turizm Otelcilik öğrencisi ve Otellerde çalışan birisi olarak ;

Aradığınız kriterlere ve bütçenize bağlı olarak tavsiyeler verebilirim Özel mesaj atarsanız.

Genel :)

Tatil rahat bir oteldir yani;
    güzel akşam yemeği ile iyi bir şarap, güzel manzaralı bir oda, sınırsız ve kaliteli hizmet, spor ve eğlenceli aktivitelerdir diyorsanız ve özellikle yalnız değilseniz;

Antalya Cornelia Diamond ve Antalya Cornelia De Luxe : Biraz tuzlu olmasına rağmen kalite-hizmet-fiyat açısından en iyi ortalamaya sahip olduğunu düşünüyorum.

He tatil benim için dinlenmek değil zıplamak hoplamak içmek ve bol turist demek diyorsanız Kemere gidip, oradaki kluplerle anlaşmış herhangi bir otelde kalabilirsiniz :) Oteller size kluplerde girişte yardımcı olacaktır.

Onun harici Olimpos eskisi gibi değildir.Düşünenler varsa beklentilerini yüksek tutmasındır :D

''Eski tatiller yok üstad; ben geçerdim söylerdim kalamarımı balığımı,açardım rakımı,en güzelinden gelirdi.Hafif rüzgar gömleğimi pırpırlatır, neşem göbek atardı.Bir muhabbet olurdu ki dillere destan. Sabahta iskeleye gider yüzer, öğlen köy kahvesinde pişpirik oynar köfte yerdik.'' diyenlerdenseniz ; eskisine göre rezil halde olsada Bodrum-Gümüşlük hala tektir diyorum. Belki duygusal yaklaştığımdan olabilir :)

Muğla'da Datça her ne kadar eski günlerini aratsa ve ikinci Gümüşlük faciasına doğru yol alsada gidilebilir.Tatili her anlamda yaşamak isteyenler için.

Güneşiniz bol suyunuz serin olsun bu yaz arkadaşlar :)

Sayfayı Paylaş