Tatil için iyi bir program

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ozguratalay tarafından 16 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozguratalay

ozguratalay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar
    İsmim özgür atalay.17 yaşındayım.Boyum 1.82, kilom 59 :)

Yaz tatilinde bol vaktim olduğu için evde önerebileceğiniz bir program arıyorum.Hem kilo almak hemde vücud geliştirmek için.
    Evimizin yanında belediyenin yaptığı spor parkı var.Orda barfiks falanda var.

Eve 10 kg luk dambıllardan alsam ne kadar etkili olur ?Ve alırsam 2 tane 10 kg luk mu almam lazım yok sa 1 tane ile tek tek çalışsam olurmu ?

Birde yazacağınız program hem kilo almak için hemde vücut için olursa sevinirim.

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    1 taneyle çalışamazsınki goguslerı yapamazsın omuz yapamazsın lırsan 2 tane al ama bir sure sonra 10 kg az gelıcektır hep evde sureklı yapıcaksan 50 kg lık setler var takmalı barlarla fılan onlardan alırsan yıllarc kullanırsın

3. ozguratalay

ozguratalay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım.Program da yazarsanız benim için çok sevinirim.Hem yemek hem spor olarak

4. Body.

Body. Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
  5. ozguratalay

ozguratalay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çalışma programını buldum sağolunda tam olarak bir yemek programı yazarsanız daha iyi olur

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş