Tatil: Antalya ve Kadiköy

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve xmuratx tarafından 1 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. xmuratx

xmuratx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar,
    yarin dan itibaren 4 haftaligina Türkiyede tatil yapiyorum, ama antremanimi kesinlikle durdurmak istemiyorum, tatilde diyet bile yapmak istiyorum, onun icin Efedrin, Coffein ve Aspirin alicam bir ay boyunca.
    malesef iki problemim var:
    Aptal gibi burda Proteinpudram bitti ve yeni satin almayi unutdum. Artik onu internetden siparis etmek cok zor olur. Tatilim Antalyada basliyor, orda biyerde Protein satin alma sansim varmi?
    Öbür problemim, antalyada otel de kaliyorum ve orda antreman yapma sansim var, ama istanbul da bir akrebanin evinde kalicam, kadiköyde kontrat yapmadan 2 haftaligina antreman yapabilicem bir stüdyo taniyormusunuz?

cok tesekürler, ve iyi aksamlar her kese.

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar, vatana hoşgeldin, dilerim güzel bir tatil olur, hem spor hemde dinlenme açısından.
    Kadıköyde dediğini kabul edeceğini düşündüğüm Majestik GYM var, Moda'da.
    Moda'nın yerini bilmiyor oılabilirsin, Kadıköy iskelesinde yürüyerek 10-15 dakika mesafede bir yer.
    Majestik ise, orada kime sorsan bilir, Saint Joseph Lisesinin içinde yer alıyor.
    İşletmecisi değişti, ama sanırım genede 15 gün idman yapmanı kabul ederler, ya aylık ücret alırlar, belkide 2/3'lük ücret ödeyip bile çalışabilirsin.
    Telefonu: 0 216 345 88 84, tabii Kadıköy çok büyük bir ilçe, Moda sana uzak kalabilir, o zaman alternatif yerlere bakman daha iyi olur.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    eger orasi olmazsa kadikoy altiyol da ara sokakta da ufak ve eski bir salon var,hemen boga nin orda,eger ilgilenirsen telefonunu alirim.

4. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    antalya'da supplementleri body salonlarından bulabilirsin.veya eczanelerdede satılıyor.ama benim sana tavsiyem internet üzerinden otele sipariş et.çok çeşit yok çünkü.ama illada olsun farketmez diyorsan ışıklar caddesinde,belediye iş hanının yaklaşık 50 metre aşağısında hardline ürünlerini satan bir eczane var.ordan temin edebilirsin.

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    forumun sponsorundan da faydalanabilirsin.

Sayfayı Paylaş