1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Tanto

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Despo tarafından 24 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    growt u kullanmanı hiç tavsiye etmem hem parana yazık hem vucuduna growt hormonundan insan bir sey bekliyorsa mutlaka altı ay kullanmalı bir unite 90_95 tl civarında altı ayla carparsan gerisini sen düşün ayrıca kemik buyumesini tetikleyebilir buda ellerin ayaklarıun hatta kafan bile buyuyebilir

rus yapımı olanlar cok iyi netice veriyor yalnız 15 sene sonra beyin hucrelerini olduruyor insanı cıldırtıyor deli dana hastalıgının bir benzeri oluyor

eger burada okuduklarından sonra yinede kullanmak istiyorsan birşey yazmaya gerek yok

2. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Slm flexor;
    Allah razı olsun ben almayim kardeş, vazgeçtim kullanmaktan da sadece bilgisi kar kaldı.Bu kadar etkilimi yahu bu gerçi hormonları tetikliyor vucudun yapısıyla işleyişiyle oynuyorsun muhakkak bir zararı olacaktır zaten.
    Multıvıtamınlerle ilgili bişey söyleyecek misin, önereceğin bir marka var mı_?

3. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA

??????

4. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Valla Ozan ben senin ne demek istediğini daha çözmüş değilim hangi konuda konuşuyorsun ben anlamadım....
    Başka yeri okuyup cevabını buraya mı yazdın yoksa :lol:

5. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Seninde mesaj yazmadan önce kuralları okuman lazım ;)

6. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Arkadaşlar; Uygunsuz dilde konuşmaktan ve kişisel saldırılardan kaçınalım.

Burda birbirimizi kırmak için değil bilgi birikimlerimizi paylaşmaktır.Belli ki Ozan arkadaşımız bir yanlışlık yapmış,olabilir herkes yanlışlık yapabilir strese,kalp kırmaya hiç gerek yok.

Ben hala şu multı vıtamın olayını çözemedim arkadaşlar. :(

7. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    tanto multi vitamin için supradyn veya megadyn de iş görür yabancı markalarla aralarında değer bakımından pek bir fark yok mega ve suprada zaten vitamin kombinasyonudur birini seç ve kullan günde sadece 1 tane ve eğer kramp vs problemin varsa idman sırasında veya sorasında bunun içinde magnesium

8. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    HSD Üsatad,

2 sinden birini kullanacaktım fakat değerleri çok az geldi bana o yüzden daha etkili bişey düşünmüştüm.Daha fazlasına gerek yok bunlar senin için yeterli olur diyorsan kullanmaya başlarım.

9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet bunlar yeterli olur zaten doktorlarda vitamin dahi olsa uzun süre kullanılmamasını tavsiye ediyorlar ve tabi aç karnına alacaksın bunuda biliyorsundur umarım gidipte ithal bi mal alıp paranı çarçur etmene gerek yok ama illada ithal olsun diyorsan bu multivitamin işini hakkıyla yapan bir firmada solgar dır bu ürün gerek mineraller gerekse vitamin değerleri iyi ve gerçektir üstelik tüm eczanelerde mevcut

10. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Arkadaşlar Mrb,

Ben yaklaşık 1 aydır 60-70 gr pekmezi 500 ml su ile karıştırarak antrenman esnasında içiyorum ve gayet iyi geldiğini hissediyorum, yani antrenmanda veya bitiminde halsizlik ve yorgunluk çekmiyorum.Aksine çok dinç hissediyorum.Şunu da bilmenizi isterim antrenmanların sonuna kadar hakkını veriyorum.Bu konu hakkında görüşleriniz nelerdir?? ve sizler bişey içiyor musunuz_?

Spor salonunda beni gören arkadaşlar da başladılar içmeye hemen hemen herkesin elinde görmeye başladım.Sizin bildiğiniz bir zararı yada yararı varsa söylerseniz bizde öğrenmiş oluruz.Ona göre millete iyi mi yoksa kötü mü örnek olduğumu bilmek isterim. :oops:

11. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Şunu da söylemek isterim.Pekmezi marketlerden falan değilde halis köyden getittiriyorum. :D

12. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Gereksiz mesajlar silinmistir

Ozan ve Hardtraining, Birakin satasmayi! Bir sorununuz var ise özelden yazisin, sanirim kimse sizin satasmalari okumak istemiyor!

13. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Çok teşekkür ederim DESPO,

Arkadaşların bunu kendilerinin anlamamasına gerçekten çok üzüldüm.

Evet arkadaşlar sizlerinde fikirlerini bekliyorum...

14. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bir çok profesyonel idman surasında su haricinde birşey içmez ve belirteylim yemezde çünkü mide besinleri öğütmek sindirmek için vücuttaki çeşitli asit ve sıvıları kullanır buna kanda dahildir vücuttaki kanın bir bölümü mide etrafında sindirimdeki görevini yerine getirmek üzere toplanır ama su için aynı şey geçerli değil isman sırasında kaslar ençok oksijen ve kana ihtiyaç duyarlar bu yüzden sedece su için ve bırakın kan kaslarınıza gitsin oksijen vs taşısın ve pekmezli sıvıyı idmandan 50 dk önce veya hemen sorada alabilirsin ama idmanda sadece su bu benim görüşüm tanto diğer arkadaşlar ne düşünür bilmiyorum yazarlarsa sevinirim

15. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Çok Teşekkür ederim üstad;

Bakalım diyer arkadaşların fikirleri hangi yönde, fikirlerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim.

16. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    hsd nin dediklerine katılıyorum,idman sırasında boyle bir icecek kullanımı kanı kısmende olsa mideye cekecektir..idman sırasında içilebilecek içecekler su ve izotonik çözeltilerdir(powerade,isostar vs.)bu izotonik iceceklerin kana karısımı 4-5 dakıkayı gecmiyecegi için sindirimi sırasında vücudu cok meşgul etmez...yapmış oldugun karışımı antremandan hemen sonra içmende aynı faydayı gösterecektir..

17. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Fikirleriniz için çok teşekküürler,

Benim hemen gidip salondaki arkadaşları uyarmam lazım çünkü hepsi antrenman esnasında benim içtiğimi görünce kendileride içmeye başladılar. :)

18. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 6 aydır bu sporu yapıyorum ve düzenli olarak 2 ay da bir hareketlerimi değiştiriyorum.Yalnız vücudumun bütün bölümlerinde bayağı bir gelişme katettim fakat göğüste o kadar başarılı olamadım.Yani anlayacağınız göğüsten hiç hoşnut değilim ve bu bende yavaş yavaş bir sorun olmaya başladı hareketleri nizami ve doğru yaptığımdan da adım gibi eminim.Şimdi sizden isteğim son 2 ayda aşağıda yaptığım hareketleri ve set adetlerinini yazıyorum ve tekrar hareket değişimi yapacam bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.Ayrıca söylemek isterim göğüsümün arası biraz açık o yüzden CABLE CROSSOVER yapmaya yeni başladım şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

BENCH PRESS 4*10-8-8-6 KİLO=60-70-80-90
    INCLINE BENCH PRESS 4*10-8-8-6 KİLO=40-50-60-70
    DUMBELL FLYESS 4*10-8-8-6 KİLO=12-13-15-22
    DİPS 4*10-8-8-6 KİLO=87 ( KENDİ VÜCUT AĞIRLIĞIM )

19. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet dostum bu çalışmanla alakalı değil diye tahmin ediyorum ve senin gibi birçok bb yapan insanda bu mevcut tamamen anatomik birşey kolların gelişmesi iyidir ama buna nazaran göğüsler geride kalmaktadır veya tam tersi olabilir göğüste haraketleri 3 indir kütle yapmak istiyorsan ağır gir ve az tekrar gir mesela göğüs 1.set-80 bunu 3x8

2.set 90 kg ile 3x8

3.set 100 3x6 yada maxsimum kaldırabildiğin ağırlık yani 7 ci kereyi kaldıramayacağın bir ağırlık olmalı ve zirvede kasma metodunu uygula bencte mesela barı yukarı kaldırırken göğüs kaslarınıda elinden geldiği kadar sıkmalı kasmalısın bunu diğer adalelerdede uygulaya bilirsin ve ünlü bobycilerin resimleri var sitede onlara bir bak göğüsleri geride olan nekadar çok sayıda body ci var kendi gözlerinle gör diğer adale gruplarına göre çok geride ve küçük göğüslü bb ci göreceksin
    göğüslerdeki açıklık için cable croosver+pullower buda göğüsleri alttan toparlamana yardımcı olacaktır tabiri caizse kesme yapacaktır dene bakalım ve maximum 2 ayda bir program yinelemen de çok güzel bu şekilde devam et saygılar hsd

20. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Üstad verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim harfiyen uygulamaya başlayacağım kararlıyım ve bunun önüne de geçeceğimden eminim.Verdiğin tüyolarda çok süper saol...

Sayfayı Paylaş