1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Tanto

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Despo tarafından 24 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    tr den alacaksan ultimate iyidir ama yok dışarıdan alacaksan bence 1.celltech (zaten muscle tech ile aynı fabrika)2.üniversal 3. weider zaten weider el değiştirdi weider kardeşler supplament işini devretmişlerdi ve şimdi kullanan bir kaç kişinin söylediğini söylüyorum kalite çok düşmüş diyorlar bunları söyleyenler antrenör vs ben zaten weider in aminosunu ve bir dönem mega mass 4000 kullanmıştım cell tech iyidir ama diğerlerine nazaran pahalıdır bide prolab için iyi diyorlar oda güzel bir marka zaten bunların hepsi ifbb ye sponsor büyük firmalar sorun olmaz nutrimax,all star,multipower, bunlar burada ambalajlanıyor ve açık geliyor kimse tavsiyede etmiyor zaten hiçbir forumda muhabbeti de yapılmıyor ama nedense salondaki hocalar iştahla övüyorlar sırf para kazanmak uğruna bunlar doğru ve iyi şeyler değil almadan önce muhakkak burada bilgi alışverişinde bulunun ve para vermiyoruz neticede ama parayla satın alınmayacak değerli bilgiler paylaşıyoruz birbirimizle supplament vs diğer konular içinde geçerli bu

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Birde benim bildigim kadariyla Muscle tech ile All star aynisi. Muscle tech dogal olarak daha pahali..

3. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    despo all star tr de pek tutulmadı burada ambalajlanıyor buda beni biraz şüpelendiriyor ve şimdi kullananlarda artık 2.kez almıyorlar

4. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Valla arkadaşlar aslında ben bunları incirlikteki amerikalılardan alıyorumda bir arkadaş vasıtasıyla birde onlara soralım dedim hangisi iyi diye onlarda bana weider diyor başka bişey demiyor. SUPLEMENT=AMERİKA diyorlar. Alman ürünlerini geç diyorlarmış ama benim burnuma milliyetçilik kokuları geliyor açıkçası biliyorsunuz amerikalılar biraz milliyetçidir.

O yüzden ben Cell-tech alırım nedeni ise karb. ile birlikte ya o yüzden diyorum daha iyi. Birde hergün 4 defa alıp kasları doldurmak yerine bir antrenman 1,5 saat öncesi birde antrenmandan hemen sonra alim diyorum siz ne derseniz.Aklımdayken antrenmana akşam 18:30-20:00 arası yapıyorum.

5. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Antreman sonrasida alabilirsin.

Weider kücümsenecek marka degildir.
    Adanada buyuk bir alisveris merkezi var ismini unuttup - orada satiyorlardi, fiyatlara bakmistim, danimarkanin 2 kati, normalde alisik avrupadakiler, fiyatlarin ucuz olmasina

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    yok despo tanto hepimizden daha ucuza alıyor neden mi çünkü adanada amerikalılar var incirlikte orada amerikan pazarlarında amerikan malları var ne ararsan

7. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    AMA BEN GÜVENMİYORUM AMERİKAN PAZARINA SAHTE OLABİLİR DİYE.!!!
    O yüzden bir arkadaşın vasıtasıyla Direk Amerikalılardan alıyorum.

Twinlab nıtrate 3 fuel diye bir markanın creatını var ve 1920 gr fiyatı ise 110 YTL nasıl güzelmi birde ekonomik diye bunu düşünüyorum siz nedersiniz marka için kalite mi? Cell Tech pahalı geldi bana 1kg 60 YTL ama bir ölçeği 50gr günde iki ölçek diyor.Karb. varya ondan heralde zaten kaslara 1 hafta takviye yaptıktan sonra ürün biter.

8. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    ikisi arasında karsılastırma yapacaksan,serving degerlerine gore kıyasla..cunku hatrırladıgım kadarıyla kullanım suresi 1 kutuda cok fazla uzun degil,oyuzden ekonomık degiller..ama kalite olarak su anda dunyanın en iyi iki kreatine bazlı urunu diebilirim

9. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Dediğin gibi servinge göre kıyaslayim olmasa son kullanma tarihine de bakmak lazım elimizde kalmasın.

10. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Arkadaşlar internette bel kemeri alabilceğim bir yer biliyor musunuz.Ben bel kemeri diyorum dolayısıyla adı başka bişey olabilir.O kadar aradım fakat bir yerde bulamadım mübarek bir yerde var adana'da ordaki de çok adi çok ince bişey.Kaliteli bişey olursa sevinirim nasıl olsa bu sporda uzun yıllar yapacağız. Yani 3 kuruşa 5 köfte istemiyorum. :D

11. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Herkese Selamlar;

Bu GROWTH hormonu hakkında ne düşünüyorsunuz_?
    Bu spora başlayalı 5 ay oldu ve bunun etkisinin bayağı iyi olduğunu duydum ama sizlere de bir danışim dedim.Üniversal markasının GH MAX ve GH STACK var hangisini kullanmamı önerirsiniz.Ben incirlikten aldığım için bunlar orjinal eminim. Kreatin ve Glutamin ile kullanmayı düşünüyorum siz ne dersiniz.Dediğim gibi başlayalı 5 ay oldu ve iyi geliştiğime inanıyorum zaten görenler hemen farkına varıyor.Kullanırsam da bir kutu falan mı kullanım yada sürekli devam etmem gerekiyor mu birde bunu soracaktım.
    Şididen verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

12. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    bahsettiğin urunler buyume hormonu (gh) değil vucudun buyume hormonu uretimini arttıran urunler

13. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Tam olarak bilmiyorum o yüzden bilgi verirseniz sevinirim yan etkisi var mıdır? yoksa güzel bir ürünmüdür? devamlı mı kullanmak lazım yoksa aralık vererek mi? bunları merak ediyorum açıkçası birkaç kişiye sordum mükemmel diyorlarda bazıları da sakın kullanma diyor bende bu sorunu forumda açmaya karar verdim.

14. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    bu urunler de protein tozu , aminoasit gibi natureldir içinde belli başlı gh yi tetikleyen aminoasitler bulunur (arginine , ornitine gibi) hiçbir yanetkisi yoktur

15. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Verdiğin bilgiler için saol

Ayrıca HSD ve PANZEHİR üstadlara sevgi ve saygılarımı gönderiyorum;
    Verdiğiniz Bilgiler Paha biçilemez...

16. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    rica ederim umarım sende birgün bildiklerini başkalarıyla paylaşırsın

17. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Zaten sizden öğrendiğim her bilgiyi aynı gün salona gidip salon sahibine!!!!, antrenöre!!!!! ve gerçekten emek vererek çalışan arkadaşlara anlatıyorum salon sahibi ve antrenörüm GROWTH hormonu ve hangi amaçla kullanıldığını benden öğrendiler inanır mısınız çok tuhafıma gitti.
    Böylelikle Bilgi paylaşımının önemini daha iyi bir şekilde anlamış oldum.

18. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Iste bir iyi örnek ;) Bravo

19. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Teşekkür ederim DESPO;

Elimden geldiği kadar çevremdeki insanları bildiğim konuları anlatıyorum.Bütün gün internette olduğum için bazı konuları araştırabiliyorum.

20. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Herkese Selamlar;

Multı vitamin olarak ne önerirsiniz ben piyasadakilere baktım da çok kafa karışıyor.BB ile uğraşanlar hangilerini kullanıyorlar.Salata,sebze meyve yiyorum ama beslenmem protein ağırlıklı olduğu için onlara fazla yer kalmıyor o yüzden multıvitamin kullanmayı düşünüyorum.Önerilerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş