Takıntı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve trader223 tarafından 22 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. trader223

trader223 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    Spora başlayalı nerden baksan 10 ay olmuştur.Önceleri o gördüğümüz jay cutler arnold gibi prof. vücutgeliştirmecilerin vücutları aşırı geliyordu hem o zamanlar 1-2 antreman atlıyınca birşey olmaz diyordum.Ama zaman içinde jay cutlerın phil heath 'in vücutları bana gayet normal bi insanın vücudu gibi görünmeye başladı üstelik bir antreman yapmasam kendimi güçsüz çelimsiz hissediyorum anlıcağınız bi hastalık halini aldı.Benim merak ettiğim durum sizede böyle şeyler oluyor mu ?

Teşekkürler...Saygılarımla

2. sthammer

sthammer Guest

baysaling'in kitabında arnold'tan bahsederken, 'eğer çalışmasında 1 hareketi dahi atlasa kendisini eksik ve rahatsız hissederdi' diye bir cümle aklımda kalmıştı :)
    antrenmanım aksarsa ben de rahatsız oluyorum tabi

3. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    ewt psikollojik bir durum bendede benzer şeyler var hayatımda takıntılar yönetir beni neye el atsam zamanla bazı takıntıalr olustururum bence problemin spordan ibaret değil hayatındada takıntıalrı olan birisin bence . psikologa gitmeni tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş