taekwondo, wing chun, karate kilo aldırır mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve lam77 tarafından 19 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. lam77

lam77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba ben kendimi bildim bileli hep zayıfım ve kendimi korumakta iyi değilim benim boyun 1.83 kilom 54 heralde 24 kilo falan almam gerekiyor
    ben body yerine taekwondo, wing chun, karate gibi savunma sanatlarından 1 ne gitsem kilo almakta bana yardımcı olur mu? ve bunlara giderken protein tozu kullanmak işe yarar mı? şimdiden teşekkür ederimbench_O

2. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    dostum ben 8 sene uzak dogu sporu ıle ugrastım taekwondo ve ashıhara karate ıle ugrastım taekvondo ıcın soyluyorum 1 sanıye yerınde durmayacagın bır spor durdugun anda tekmeyı yersın kafana o yuzden bu sporlarda kılo almaz daha da verırsın benım fıkrımce bb ye basla ve supplementlerden sımdılık gaıner kılo aldırıcı kullan bence kılo almak ıcın ben kullandım ve duzenlıde yemek yemelısın ve abartmalısın ben 1 ayda 4.5 kılo aldım ve hala da almaya devam edıyorum ıyıce arastır forumu ve bb sız olmaz bu ıs ...

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Ben hiç uzak doğu sporu yapıp hacimli vücüdu olan birisine rastlamadım o sporlarda hız önemli hacim önemli değil hacim alırlarsa ağırlaşırlar o yüzden bu sporlarla pek kilo alamazsın ama vücüdün şekle girer zayıf ama güçlü olursun

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    dostum mücadele sporları kondisyon ister kilo almana değilde vermene yardımcı olabilir antremanları sebebiyle..

5. lam77

lam77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    peki ya box onda genelde kas yığını olmak gerekiyo diye biliyorum :D
    cevaplar için teşekkür ederim :)

6. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    sen ağırsiklet boksörlere bakmışsın o adamlar 90 kilonun üstündeler ve o kiloda yağlı olanları tv de fln görmüyorsun gerçekten kaslı adamları görüyorsun ondan sana öyle gelmiş.bence bb yap kilo almana yardımcı olur hem kendini korumakta kötüymüşsün sen hiç 45cm kolu olan adama sataşır mısın?tabi bu işin esprisi sen kilo al kendini korumadada işe yarar :)

7. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Şaka mı bu soru arkadaşım bu sorunun cevabı açık ve basit kimseye danışmana bile gerek yoktu her sporu yaparak iyi beslenerek takviyelerinide alarak kilo alabilirsin ama bu uzun bi zaman sürebilir sporuna göre değişir :D

8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Komik bir bakış açısı :) 45 cm kol ile ne kadar çevik olucakmış o arkadaş..

9. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    normal bir insan için diyor ,tabi ki dövüş sanatlarıyla uğraşan biri alt edebilir

10. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Dövüş her ne olursa olsun basit birşey değil.Bakış açıları her zaman yanlış sizler kafesde 2 kişiyi yan yana bırakıyorlar vücudu iri olan ufak olanı ezer mantığıyla bakıyorsunuz ama tabi ki bu demek istediğiniz olabilir ama vücudu iri olan yumruk atmayı beceremiyorken ya vücudu ufak olan biraz daha çevikliğinden yararlanırsa , normal bir insan mantığı yanlış öyle bir insan yoktur.İnsan yaşar , değişik alanlarda gelişir....İnsanları dövüştürmeyin 45 cmlik bodycileri süper güçlü göstermeyin..

11. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    sir awayn sen ne yazdığımı okudun mu dövüşmeyi bilmeyen için diyorum iri olan

yener diyorum bu kadar basit doğa kanunu :) he cılız olan dövüşmeyi biliyorsa

değişir

12. lam77

lam77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cevaplar için çok teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş