1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Taekwondo+Vg

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve 58Salih tarafından 11 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben yaklaşık 4 buçuk 5 aydır taekwondo yapıyorum yeşil-mavi kuşağım kendimi övmek gibi olmasın yanlış anlamayın 1 buçuk sene giden yasıtlarımdan iyiyim bacagımı sıfıra sıfır acabılıyorum hocalarım benı hep övüyor her gün onlarca maç izleyip taekwondoda teknikler kapıyorum seyrederek öğrenıyorum hocam sende ışık görüyorum diyor sakın bırakma taekwondoyu diyor ben eskiden futbolucydum yani klüplerde oynadım fenerbahçe falan bıraktım bir kaç sene ardından taekwondoya basladım 16 buçuk yasındayım vücudum oldkça iyi vücudum biraz vardı ama taekwondoya basladıktan sonra şınav falan çektiriyorlardı 1 haftada pazular çıktı o zmn dan sonra dumbell 20kg bar falan aldım kollar çok iyi omuzlar göğüsler baklava sırt için barfiks aldım kanatlarda çok iyi yanı vgye giden birinin 7-8 ayda yapabileceği gibi bi vucudum var asıl sorum şu taekwondoyu hiç bir şekilde olumsuz yönde etkilemicek şekilde vücut yapablirmiyim yağ oranını en aza düşürmek için gidicem nefes açmak için kardiyo falan bacaklarımı güçlendiricem ztn güçlü ama daha çok güçlü olsun istiyorum vücut geliştirme beni hantallaştırır mı yani seriliğimi azaltırmı lütfen yorumlarınızı bekliyorum Boy.1.68 kg 61 baklava göbeği biraz çekince görünüyorlar bu göğek kısmını dümdüz yapmak istiyorum olaya geniş bakmanızı rica edeceğim saygılar...

2. Ogden

Ogden Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    michael jai white, scott adkins çok iyi dövüş aktörleridir, kaslarına bakınca 100 kiloyu geçtiğini düşünüyorum (özelliklede michael jai white'in)

gel görki hareketlerine bak :) adamlar havada 4 - 5 tekme savuruyor.
    neverbackdown 2 filminde michaej j. white'in jui jitsu hareketlerini o kadar çevik yapıyor ki görsen bu soruyu sormazsın

hem kas olarak genişleyince hareketlerde sana bir zararı olacağını düşünmüyorum, gücün artar daha iyi olur hatta

58Salih bunu beğendi.
  3. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    adı üstünde film abi gerçekte onları yapamazlar mesela jackie chan filmlerde nasıl ama kamera arkasını izle kaç kez hata yapıyor zayıf onlar bide zayıf olmak taekwondodo daha çok avantajdır kilo çok öenmli kilo arttıkça daha az seri oluyorsun geniş bakmanızı rica edicem yorum için teşekkürler...

4. gencVGci

gencVGci Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim yanlışın var. Jai white en az 80-90 kilo, scott adkins de 70i geçiktir. Bu adamlar film dışında da çok yetenekli dövüşçülerdir araştırırsan öğrenirsin.
    Ayrıca jai white la yapılan bir reportajını okumuştum. Ağırlık antrenmanlarını yüksek ağırlıklarda patlayıcı güç arttırımına yönelik yaptığını söylüyordu. Sana da böyle yapmanı tavsiye ederim performansını azaltmaktan çok arttırır.

Bu arada bu konunun yeri burası değil.

5. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    daha yeniyim forumdao lsun o kadarda . Ne dersiniz yani bir kaç aylıgına gidim diyorum seriliğin azalmaz senin için faydalı olur göbekte yap bırakmassın kardiyo yaparak nefes acıp kondusyon artırırsam gitmem faydalı olur mu yani ne derrsiniz ...

6. bybaris12

bybaris12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bak kardeşim Michael Jai White 35 senelik dövüş sanatçısıdır her türlü tekniği bilir.Kısacası 30 adam gelse bile devirir o filim gerçekte bilmessin adamın 14 yaşındaki hali bu bak bi https://www.google.com.tr/search?hl...&bih=681&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa= Bu urlsi kopyala gir şaşıracaksın ilk baştaki fotoğraf kendi sayfasından aldım.Gelelim Scoot Adkinse Scoot adkins Teakwando kara kuşak ve kickboksçu bi abimizdir.10 yaşında teakwandoya 14 yaşındada kick boksa başlamıştır ve hiç bırakmamıştır.(Belli oluyor) yani yaklaşık 34 senelik bir dövüş sanatçısıdır.Bu adamlar filmlerde oynuyor diye hafife alma kardeşim Michael jai white Mike Tyson'u 2 hamleyle bile yener sen merak etme.
    Şimdi gelelim konuna Bak arkadaşın dediği doğru Sporcular dövüşçüler olimpiyatçılar hepsi maximum ve patlayıcı güç diye tabir ettiğimiz bir sistem uygularlar en fazla kendi vücut ağırlığının %70'ini yaparlar ve bu hareketleri seri seri yaparlar .Seri yapmalarının nedeni patlayıcı güçtür.Her Sporda serilik önemlidir sen tekwandocu olduğuna göre patlayıcı güç yapmalısınki şimdiden vücudun alışsın ben bu yazdıklarımı kaç kişiden öğrendim bi bilsen senelerdir araştırıyorum bir nevi bizde sporcuyuz.internetten patlayıcı gücü araştırabilirsin.Hadi sana başarılar dilerim.

7. Ogden

Ogden Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş güzel yazmış, benim bu adamları örnek vermemi şöyle eleştiriyorlar: "adı üstünde film". İyide güzel kardeşim film çekerken adamlara mucize gelmiyor ki :) sadece aynı hareketleri kamera karşısında yapıyorlar, yani filmde ne yapıyorlarsa gerçektede %95 aynısını yapabilirler (ben böyle dedim diye tutup cüneyt arkın filmlerini örnek vermeyin :D)

kilolarını salladım zaten :) ama scott adkins 70den çok daha fazla görünüyor.

Sayfayı Paylaş