Tadı iyi karışım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ro_LeX tarafından 18 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ro_LeX

Ro_LeX Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Mrb bugun blendır mikser seti aldım. formda da çok baktım ama istediğimi bulamadım. acaba tadı iyi veya iyi sayılır bi protein karbonhidrat karışımı öneriniz varmı ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Yemek terifleri bolumunde bir cok karisim mevcut.

3. Ro_LeX

Ro_LeX Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    pardonda neden her açtıgım konuya hazır cevap veriyosunuz? ben size forumda istediğimi bulamadım diyorum anlamıyo musunuz? sadece karışımın tarifi fln verilmiş bense bişey soruyorum deneyipte tadı iyi veya tadı iyiye yakın dediğiniz bir karışım öneriniz varmı diyorum. her zamanki gibi sırf mesaj sayısı için hazır cevap verip susuyosunuz. başkalarınında cevap vermesine engel oluyosunuz. 3 konu açtım üçündede aynı şeyi yaptınız.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Moderatore bildir tusundan beni yonetime bildirebilirsiniz. Yardimci olacaklardir, kuralalra aykiri bir durum soz konusu ise.

5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili Ro_LeX ;

Aslında çok güzel karışımlar yapabilirsin , meyveli mesela :)

Ben bir örnek verim sende buna göre damak tadına uygun şekilde çeşitlendir :)

200-300ml az yağlı süt
    100gr az yağlı yoğurt
    50 gr lor peyniri(güzel bir kalitede olsun ki topak topak kalmasın )
    bir avuç çilek yada daha az

Önce süt ve loru karıştır iyice tüm lor erisin sonrada diğer malzemeleri ekleyerek çok güzel bir karışım yapabilirsin , buz parçalı istersen karışıma bir kaç küp buz koyarsan çokda güzel olur :) eğer protein tozun var ise yarım ölçek ekleyerek protein değerini arttırmanda mümkün :) afiyet olsun ...

Saygılarımla , Danny Boy ...

servet19 ve 45_Burak bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş