Tırnak Batması :S

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve MesutG tarafından 23 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Arkadaşlar bu sorunu 3. kez yaşıyorum . İlk ikisinde doktora gittim ve çektirdim. Bu sefer daha başlangıc kendim halletmek istiyorum. Açıkçası o iğneleri tekrar yemek istemiyorum :) Dün gece tırnagımı biraz kurcaladım ve sanırım yine batti. Birazını cıkardım tırnagın ama hala bir batma var yürürken zorlanıyorum. Bactroban die bir krem sürdüm bu gecelik. Daha önce başına gelen tecrübeli arkadaşlarımız yöntemlerini veya kullandıkları ilacları yazarsa memnun olurum şimdiden Teşşekurler.

2. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Aynısı başıma gelmişti kaç doktora gittiysem krem vb. şeyler verdiler kullandım geçmedi artık yürümeyi bırak ayakkabı bile giyemiyodum tırnağımın üstü iltihaplandı başka bi doktora gittim gösterir göstermez operasyon dedi aldı hemen küçük bi operasyonla tam çekmek değildi tırnağın sadece kenarından küçük bi operasyon 2 yıldan fazla oluyo hiç bi sıkıntım yok rahatım.Kremler felan azaltabiliyo ama direk etki eden bi krem var mı bilmiyorum.

MesutG bunu beğendi.
  3. Memoka

Memoka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmit
    Bende de var da benimki biraz değişik batan yerin kenarından bir et parçası çıktı aynı şey sizde de var mı?

Sayfayı Paylaş