Tüy dökücü köpük kullandım hafta hafta fotoğrafladım buyrun

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve caga tarafından 23 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Acaba?

Anketin kapanma tarihi 25 Ağustos 2012.
  1. Faydalı

47,1%
  2. Geresiz

52,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
  2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Hala bekliyoruz :lol:

3. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Birkaç gündür sıkıntılıyım foruma bakamadım özür.Buda 12 hafta . Bu arada 8. hafta 2 bacağında göründüğü fotoğrafta döndürürken yannlışlık olmuş özür. Kendim eğilip cektiğimden fotoğraflar ters oluyor.Bende düzeltirken hata yapmışım.O fotoğrafta simetrik düşünün az kıllı olan alınmıştı.kafa_

Ekli Dosyalar:

4. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Bir kez kullandım sonra fotoğraflamaya başladım.

5. wonderwomen

wonderwomen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Bedford NH
    Tuy dokucu kremlerin kullanimi rahat mi beyler? Karin ve genital bolgeler icin gerek, tum tuy dokucu sprey yada kremleri genital ve karin bolgesinde kullanabilir miyiz?thums:

caga bunu beğendi.
  6. Yiğit ZENCİR

Yiğit ZENCİR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gıda
    Yer:
    AntaLya
    Bence fiyatına göre gereksiz bir ürün ayrıca 2 bacağa ancak yeter... Bu aktarLarda satıLan hamam otu var hem çok hem aynı görevi görüyor paketin fiyatı 3 Lira en az 3 kere 2 bacağa kompLe yeter.Bu ürünün fiyatı ortalama 22 Lira 1 kere 2 bacak aLındımı bitiyor.SaygıLar.

caga bunu beğendi.
  7. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Genital bölge hassas olduğu için dikkatli olmakta fayda var. Şahsen ben internette, kullanılanı bulamadım.Lapiden kullanılıyormuş o bölgede galiba.Ama eczaneye uğrayıp sormak nasip olmadı bir türlü.Yalnız ben bunu denedim bir kere genital bölgede, abi bir tane kıl düşmedi :)

8. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Ben de üst vücudu almıştım hamam otuyla, 3 hafta sonra eski haline geri geldi şu an boynumdan bile kıl fışkırıyor, 3-4 haftada 1 düzenli olarak almak gerekiyor.

Ayrıca alırken birşey denemiştim, göğsümün kenarında ufak bir yeri jiletle aldım, diğer yerleri tüy dökücüyle döktüm, 2 si de aynı sürede aynı şekilde uzadı diyebilirim %5 lik bir fark vardır en fazla o da belli olmuyor zaten, jiletten farkı yok herhalde.

9. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    bende makina ile alıyorum ama berbat hem 1 kökte 3 kıl birden cıkıyor :D hem sakal gibi çok keskin cıkıyor. Bence En iyisi klasik olan ağda :)

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bildiğim kadarı ile ki ben de kullandım göğüs için jiletten farkı yok..içeriğinde zamanla çıkmayı azaltan bir madde yok diye biliyorum sadece kılları tahrip ederek döküyor hatta kesiyor..

benim dikkatimi çeken köpüğün vücutta kalması gereken süre önemli..eğer bunu aşarsanız yani yıkamayı geciktirirseniz cildi tahriş ediyor..bu yüzden büyük alanlara sürerken ilk sürdüğünüz yer ile son sürdüğünüz yer arasında çok süre farkı olmamalı..yani hızlı davranılmalı ya da bölüm bölüm uygulanmalı..

bunlar dışında bence kolaylık ama geçici..

Phil_Heath ve AngryHun bunu beğendi.
  11. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Bence sert çıkma diye bir olay yok sadece kıllar kısayken sert geliyo ele. Uzayınca yine aynı . Ben bu hafta duşta bi bacağıma makas vurdum böyle üstten üstten cok güzel az gözüküyor tüyler. Mesela ben diyelim plaja incem böyle yapıcam cok cok daha doğal bir görüntü elde ediyorum :) Ama köpükten 5 6 gün sonra iğrenç bi görüntü oluyo sakal gibi bilmem anlatabildim Mi ? :)

12. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Lazer epilasyon fiyatları da almış başını gidiyor.Servet nerdeyse.Ağda da çok acıtıyor dayanılır gibi değil.Ne yapılır bilmem.Gerçi önümüz kış sıcak tutar.Yazın bakarız.

13. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Mini Lazer Depilator
    Tek bir ışın parçasını derinin altını yollar. Bu depilatör lazer epilasyonun tek tek kıl götüren versiyonudur diyebiliriz. Bunun için çoğunlukla ekonomik durumu kötü olan kişiler tarafından tercih edilir.
    Temizleme yapmadan önce bölge ağda ile temizlenir.
    Çok fazla zaman kaybına yol açar, kesin sonuç alınmaz önerilmez.

Lazer Depilatör * Biraz daha geniş bir alana ışın gönderebilen ve tek ışınla 10 ila 15kıl kökünü götüren lazer depilatör şeklidir.
    *Temizleme yapmadan önce bölge ağda ile temizlenir.
    *Çok fazla zaman kaybına yol açar, kesin sonuç alınmaz önerilmez.

Sir ağda
    *En doğal ve kadınların yıllardır beri süregelen kıllar için kullandığı yöntemler arasında gelir. Kimyasal bir madde içermez. Bunun yanında ilk kullanımda sivilce ve daha sonrasında risk faktörü olarak leke, ağrı ve kıl dönmesigibi sorunlara yol açabilir.
    *Ağda iyi bir şekilde temizler.
    * Sürekli kullanımda köklere zarar vererek kılların daha uzun çıkmasını ve incelmesinisağlar.
    * Kalınlaşmış (daha önceleri jilet ile alınmış) kıllarda çok fazla acı verir. Daha çok ince kıllarda kullanılması gereklidir.

Hamam otu ağdası (tozu)
    *Bitkisel ve halk arasında çokta yaygın olmayan bir toz şeklinde ağda türüdür. Bitkisel kıl çözücüdür.
    * Kullandıktan sonra kılları daha çok çıkarır.
    * Köylerde jilete pratiklik alanında alternatif olarak gösterilmiştir.
    * Çok bekletildiğinde deri kanseriolma riski yüksektir.
    * Aktarlarda satılır.
    * Kötü kokar. Yalnız son dönemlerde Gül kokulu ve kokusuz versiyonları üretilmiştir.
    * Kimyasal madde içerir.

Hamam otu yağı
    * Bölge ağda ile temizlenir.
    * Bölge ağda ile temizlendikten sonra Hamam otu yağı sürülür ve cildin iyice yağı yemesi için masaj yapılır.
    * Kıl köküne zarar verir.
    * Kılların zamanla incelmesini daha sonra ise yok olmasını sağlar.

Depitak Kıl Dökücü Krem
    Piyasada kıl dökücü kremler arasında en çok bilinen ve kullanılan erkek kıl dökücüleri arasında gelir.
    Depitak daha çok hassas noktalar dediğimiz sakallda, kaşta, yüz ve alın bölgelerinde uygulanmaz.
    KULLANILDIĞI YERLER;
    Bacaklar, kollar, koltuk altları, göğüs kılları, bikini bölgesi, ense

Deotak * Yine depitak benzeri erkekler için kıl dökücü kremdir.
    KULLANILDIĞI BÖLGELER
    Bacaklar, kollar, koltuk altları, göğüs kılları, bikini bölgesi, ense

Lapiden * Daha çok piyasadaki pahalı ürünlere alternatif olarak gösterilen kimyasal karışım içeren ve tüyleri kökünden götürmeye yarayan depilatör krem.

WHİTE FLESH ( Tüy ve Kıl Dökücü Sprey ) * Kılları döken spreydir.*İçerisinde çeşitli kimyasal maddeler barındırır (Kükürt, Sodyum Hidroksit (sabun mayası), Sodyum Bikarbonat, Gliserin, Esans, Deiyonize su
    KULLANILDIĞI YERLER
    Bacaklar, kollar, koltuk altları, göğüs kılları, bikini bölgesi, ense)
    Bioder Kıl-Tüy Engelleyici (Lazer epilasyona alternatif çözüm) * Bugüne kadar daha çok kıl çıkaran olarak gördüğümüz bioxcin son dönemlerde aramıza kıl dökücüolarak girdi.Kıl dökücü alanda 49 ila 55 arası 3 serum satılan bioksin kıl dökücü kıl dökmede kesin bir sonuç sağlıyor.* Bio-der kıl engelliyici lazer epilasyona alternatif bir çözümdür. İlk önce ağda ile alınan bölge daha sonra bioder serum kullanılır. 1 sene boyunca kullanılan serum %90-95 sonuç vererek kıllarınızı sürdüğünüz bölge için tamamen bitirir.*Bioxcin kıl dökücüyü 3 ay gibi sürede kıllarınızın bir nebze seyrekleştirdiğini görebilirsiniz.*Bioxcin kıl dökücü ile 12 ayda kıllarınızın %90′u gider.* Ağda ile aldığınız vücut bölgelerinize uygulanabilir.* 1 yıl içerisinde kıllarınızın %90′ından kurtulur, %10′luk kısmında ise incelme görülür.
    Bioder Krem Bioder krem yine bölge ağda ile temizlendikten sonra hem kullandığınız bölgeyi besleyen bir nemlendirici hem de kıllarınızın daha geç ve uzun sürede giderek azalmasını sağlayan bir kremdir.

Lazer Epilasyon
    * Günümüzde lazer teknolojisi yardımıyla en çok kullanılan ve kıl kökü hücresini tamamen öldürüp uzun yıllar çıkmamasını sağlayan çözümdür.
    * Lazer epilasyon seanslara ayrılarak yapılır.
    * Lazer epilasyonda kalınlaşmış (terminatör kıllar) kıllar seansı uzatır ve ek ücrete tabi tutulur.

DewiL ve veaN bunu beğendi.
  14. Enjyu

Enjyu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student
    Yer:
    İstanbul
    Dr. Mehmet Öz'ün programında dinlemiştim, kıl azalması çoğalması için bişi diyemiycem ama uzunluğu hakkında şey demişti sürekli traş makinesiyle alırsanız bir süre sonra aynı boyda kalır uzamaz. Bilgi olsun diye yazdım konuyla fazla alakası yok ama

yeşilfener, sessizCiglik ve caga bunu beğendi.
  15. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    ben ilk önce gögüs killarimi tüy dökücü kremle almistim ve jiletten hicbir farkinin olmadigini anladim. hatta 4-5 seferden sonra artik sertlestigi icin killar dökülmüyor bile tam olarak. sonra agdaya gectim ama inanilmaz büyük bir aci veriyor ve inanin hicbir faydasi olmuyor. sadece yazin basinda alirsaniz yazin sonuna kadar pek cikmiyor o avantaji var. fakat agda hicbir azaltma ve inceltme yapmadigi gibi malesef daha da killari güclendirip cogaltiyor. vücudumuz ayni vücut gelistirmedeki gibi daha agir kaldirdikca ona tepki olarak kendini güclendirip gelistiriyor. bu kil olayinda da ayni sey mevcut. Su an da IPL denilen yogun isik tedavisini uyguluyorum 3. seansim bitti ve neticeler fena degil. en az 10 seans gerekiyor diyorlar. pahali bir tedavi gercekten ama parasi olan varsa cartla curtla ugrasmasin direk lazerdi, IPLdi olayi kökünden halletsin derim.

caga bunu beğendi.
  16. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    şu anda durum ne?

17. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Epey zaman geçti ama bi ara aynı yere ikinci kez köpük sürdüm aldım ordaki kılları ama öylesine yapmıştım takip etmek için değil. Ama sonra keşke bi tarih tutsaydım dedim sanki 2. seferkinde çok yavaş uzadı ilkine göre :/

18. Mona

Mona Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    kanal A kanalında hafta sonu diye bi program cumartesi mi ne yayın yapıyor.onlar yayında bi' krem satıyorlar ama markasını söylemiyorlar..acaba onların sattıkları ne? yani canlı yayında kol kıllarını 5 dk içinde gerçekten yok ediyor..

19. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    en etkilisi ağda biraz kadınsı olsa da :D yapan bir arkadaşım vardı 1 ay oldu neredeyse hiç çıkmadı çok kısa ve yumuşak tüh dökücülerin hepsi jiletten beter ediyor sertleştiriyor

20. 12hunkar12

12hunkar12 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Tüy dökücü krem kullandım jilet gibi geri çıktı hemen . Ağda yaptım o da cildi tahriş ediyor 1 hafta sivilce ve acı ve kızarıklık 2. hafta sivilce 3. hafta noktalıklar ve yavaş yavaş çıkıyor . Sadece acı olsa gene kullanılır , ama acı , sivilce , kızarıklık. Deniz yanığı acısı yani . bunlar kötü .

Sayfayı Paylaş