Türkiye'de spor - Haber Bülteni

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ABEKAYNANA tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu

yok sorumsuz baba yok bilmem ne, yok o çocuğu korkunc bir gelicek bekliyor.
    bu hanıma birşeyler yazmak isterdim de mahkemenın kapımı dayamaya veya forumdan banlanmaya niyetim yok.

ordaki adam da geçmiş diyor bu dambıl 4 kg, ben bile kol kaslarımı 6 kg ile çalıştırıyorum diyor, olmayan kasını tabi eheheh..
    "pazuları şişmiş, vucudu profosyenel vucudcuları aratmayan bu çocuk"
    zor tutuyorum kendimi şuan :)

2. İNFRAMEN

İNFRAMEN Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Kişisel Gelişim & Yaşam Koçu
    Yer:
    Antalya
    Ayrıca, videoda konuşan Fırat Çakır'ın sözlerine de takıldım. Sosyal medyadan ve televizyondan tanıdığım kadarıyla vücut geliştirmeyle çok yakından ilgilidir ve sağlıklı yaşam uzmanıdır. Acaba, bu spora çok erken yaşlarda başlamak sakıncalı mı? Şayet, bir aile genç yaşta çocuğunu bu sporla tanıştırsa nasıl olur? Aklıma Jay Cutler geliyor.. O da çok erken yaşlarda başlamış ve boyuda o kadar uzun değil. Gerçek şu ki, Fırat Hoca'nın verdiği bilgiler de benim için çok önemli..!

3. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    bu spora 171 başlayıp 181 olan(üye fotoları) ve bunun gibi sayamıyıcagım kadar örnekler var, jay cutlerin genetiğinde 180 yok ise bunu vgye baglamamalı. Jay ise bildigim kadarıyla 173-174, kısa bir boy diyebiliriz ama bu kısalık normal zaaten ? avrupa da 170-175 arası dolu, ülkemizde ise 175 normal hatta yarısından cogundan Neden herkesin illa 180+ olması beklenıyor anlamış değilim. Avrupa zaten spor yapmamış olan 170-75 cm kaynıyor.

4. İNFRAMEN

İNFRAMEN Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Kişisel Gelişim & Yaşam Koçu
    Yer:
    Antalya
    Örnekler elbette mevcuttur. Ben sadece çocuk yaşta başlamanın sakıncası üzerinde düşünüyorum.

5. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    daha önce youtubeda izlemiştim bu çocuğun videolarını. vücut geliştirme değil jimnastikle uğraşıyor. jimnastikte başarılı olabilmek için çok küçük yaşta başlanması gerekiyor zaten. anormal bir durum yok.

6. Halili İbrahim

Halili İbrahim Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci Uni
    Yer:
    Gaziantep
    Biz BB yaptğımız için belkide objectif olamıyoruz Gerçekten bu yaşta bir çocuğun anormal ağırlıklara girmesi bencede mantık olarak bir zarara uğratabilir ... tabiki güzel bişey gibi gelior bize ama bencede 4 yaşında bu kadar ağır olmamalı temeli atılsın eywallah derim ama 4 kg ile dumbell press çalışıor ... ilgin ççç

7. sthammer

sthammer Guest

Sayfayı Paylaş