1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

türkb foto

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve TürkB tarafından 22 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. TürkB

TürkB Guest

Merhaba Arkadaslar ben body ye bu hafta basladim buda simdiki halim [​IMG]

tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar protein tozu alayim mi yoksa simdilik lazim degil mi

2. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    bu hafta YENIDEN mi basladin yoksa daha önce evde dumbelllerle calisiyor muydun ? ya da daha önce kaslari calistiran bi sporla ilgilendin mi ?

Protein tozuyla ilgili:
    Aslina bakarsan tozu kimse almakta zorunlu degil..
    Kas yapimi icin günlük protein ihtiyacini ( ~ kg x 2 gram, 75 kg birisi icin 150 gram)
    normal beslenme ile karsilayabiliyorsan alma .

Ancak bunu ben dahil kimse ya da cok az kisi yapabiliyor. genellikle beslenmenin tek
    yönlü ve ayni yiyeceklerden olusmasinin verdigi monotonluk insanlari cabuk biktiriyor.

günlük ihtiyacinin 50 - 60 gramini protein tozuyla karsilayip, geri kalan kismini normal
    besinlerden alman mantikli.

ancak bu sporla ilgilenmeye gercekten yeni basladiysan ilk 3 hatta 4, 5 ay alma .
    basarilar

saygilar

3. TürkB

TürkB Guest

Body ye yeni basladim diyebilirim gecen sene 2-3 ay salona gitmistim bu sefer herzaman icin basladim yas:17 boy:1,79 kilo:70

4. TürkB

TürkB Guest

protein tozu alirsam bunu hergünmü icmem lazim yoksa sirf antrenman günleri mi?
    ve hangi marka en iyisi ben multipower formula 80 almayi düsünüyordum bizim burda heryerde multipower ürünü satiliyor.

5. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Protein ihtiyacini öyle veya böyle hergün gidermen lazim. Öyleyse evet, antrenman yapmadigin günler de alacaksin (örnegin sabah, aksam yatmadan) .. Zaten kaslarin dinlenirken büyüyecegi icin onlari dinlenme sürecinde proteinsiz birakmaman lazim. en önemli sürectir dinlenme süreci.

saygilar

Sayfayı Paylaş