Türk Telekom, ADSL'yi iki kat hızlandırıyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Veyron tarafından 19 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

 1. Veyron
  Offline

  Veyron Özel Üye

  Katılım:
  10 Eylül 2004
  Mesajlar:
  1.884
  Beğenileri:
  436
  Ödül Puanları:
  93
  Yer:
  Republic Of Fenerbahce
  Türk Telekom, Türkiye'de internetten daha fazla yararlanılması için, kotalı ADSL hizmetinde 1 Ağustos 2006'dan itibaren iki kat daha hızlı bir şekilde bağlantı sağlanacağını bildirdi.  Türk Telekom, Türkiye'de internetten daha fazla yararlanılmasını sağlamak için, kotalı ADSL hizmetinde 1 Ağustos 2006'dan itibaren iki kat daha hızlı bir şekilde bağlantı sağlayacak.

  Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, internet kullanımını kolaylaştırmak ve yaygınlaştırmak için ADSL’de hız artımına gidildiği belirtildi. Limitli internet hizmeti alanlar, hangi servis sağlayıcısından hizmet alırsa alsın, artık 512 kilobit yerine 1 megabit hızla internete erişim sağlayabilecek.

  Yeni uygulamayla, kotalı internet bağlantısına sahip tüm internet kullanıcıları için ADSL'in iki kat hızlandığı ifade edilen açıklamada, 3, 6 ve 9 gigabayt limitli bağlantıya sahip kullanıcılar için, 512 kilobit olan temel internet bağlantısının 1 megabite (1024 kilobit) çıktığı kaydedildi.

  Böylece kotalı internet kullanıcılarına şimdikinden 2 kat daha hızlı internet bağlantısı sağlanacağı belirtilen açıklamada, bağlantı hızlarının artarken kota büyüklüklerinde de herhangi bir değişik olmayacağına işaret edildi.

  "DEVRİM NİTELİĞİNDE DEĞİŞİKLİKLER OLACAK"

  Türk Telekom Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Paul Doany ise konuyla ilgili olarak, uygulamanın birbiri ardına gelecek yeni hizmet ve indirimlerin bir öncüsü olduğunu belirtti.

  Doany, gelecek dönemde Türkiye’nin internete bağlanma yolları ve fiyatlandırmalarında devrim niteliğinde değişiklikler olacağını kaydetti.
   
 2. konadabokar
  Offline

  konadabokar Üye

  Katılım:
  9 Mart 2006
  Mesajlar:
  105
  Beğenileri:
  8
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  borsa
  Yer:
  karşıyaka
  Böylece kotalı internet kullanıcılarına şimdikinden 2 kat daha hızlı internet bağlantısı sağlanacağı belirtilen açıklamada, bağlantı hızlarının artarken kota büyüklüklerinde de herhangi bir değişik olmayacağına işaret edildi

  böylece kota daha hızlı dolacak ve haşırt faturaya yansıyacak en pahalı benzin,telefon,supplement derken internettide en pahalı kullanan ülke biziz kazanandan değilde harcayandan vergi toplamayı meziyet zanneden ümmetçilere selam olsun bi kazık daha soktunuz millete
   
 3. sohbetseli
  Offline

  sohbetseli Özel Üye

  Katılım:
  17 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  396
  Beğenileri:
  881
  Ödül Puanları:
  103
  Kota değişmedikce bi anlamı olmuyo bugüne kadar yaptıkları gibi.
  Hız arttıkça kota daha kolay dolar daha yetmez hale gelir :)
  Ben çoğu kişi gibi hızı yarıya indirip kotayı sınırsız yaptırdım. Şimdi 3-5-10 oyun film vs. farketmiyo ne bulsam indiriyom.
  Yani limit ufak olduktan sonra hızlı olsa ne olur ki :)
   

Sayfayı Paylaş