tüm vücut çalıştırma

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve wrang1er tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. wrang1er

wrang1er Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese selam arkadaşlar ben 20 yaşındayım 6 haftadır düzenli olarak haftada 4 gün (pazartesi-salı-perşembe-cuma) şeklinde spor salonuna gidiyorum.
    beslenmeme çok dikkat ediyorum. günde en az 4-5 öğün yemek yiyorum pilav-makarna-tavuk-yumurta arasıra balık-tonbalıgı dışında yemek yemiyorum öğrenciyim sonuçta elimden bu kadarı geliyor. antrenmandan önce ve sonra 1'er ölcek olmak üzere amix monster beef kullanıyorum. 6 haftada bayağı gelişme kaydettim. başlangıç ve şimdiki ölçülerimin arasındaki fark şöyle;

boyum 187
    başlangıç; kilo 67 ------------------------------- şimdi; kilo 73-74
    kol 30 ------------------------------ kol 32
    göğüs 88 ------------------------------ göğüs 92
    omuz 112 ------------------------------ omuz 114

gayet iyi geliştiğimin farkındayım başladığım ağırlıklardan 15-20 kilo fazlasına giriyorum artık ancak hoca pek fazla ilgilenmiyormuş gibi geliyor bana biraz. ilk programı yazarken bana hiç bişey sormadan yazdı ölçümlerimi de kendim yapıyorum orada yapılan birşey değil. forumda okuyorum takip ediyorum herkes 1 gün omuz 1 gün göğüs şeklinde program olarak çalışıyor. salonda da uzun süredir spor yapanlar aynı şekilde yapıyor. ben başladığımdan beri aynı programı takip ediyorum karından başlıyorum göğüs-sırt-omuz-kol-bacak şeklinde devam ediyorum. acaba yeni başladığım için mi bu programı uyguluyorum, bi süre daha mı uygulamam gerekli yoksa yanlış mı yapıyorum?

bilgi verebilirseniz çok teşekkür ederim şimdiden

2. Baykara3

Baykara3 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Afyon/Isparta
    İlk 1-3 ay arasi vucudu isindirma ve kaslarin altyapisini hazirlamak icin tum bolge calistirilmasi tavsiye edilir ondan sonra sende hergun farkli bir bolgeni calistirirsin tabi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş