Syntrax Whey Shake

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Fitness Expert tarafından 8 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

65,2%
  2. Orta karar

26,1%
  3. Başarısız

8,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. Fitness Expert

Fitness Expert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Syntrax Whey Shake

Pure Protein Source That's Pure Wholesome Whey Protein Concentrate!
    No gimmicks! No sleight of hand! No games! Whey Shake's singular protein source is pure, wholesome whey protein concentrate. Although it is commonplace to add a small amount of whey protein isolate or hydrolysate (whey peptides) into a formula in order to list them as ingredients on the label, we decided to march to the beat of a different drum when creating Whey Shake. Instead of trying to trick our customers, we are gladly proclaiming that Whey Shake contains only whey protein concentrate. This level of truthfulness makes little sense if Whey Shake contained cheap, inferior denatured whey protein that tastes horribly, dissolves incompletely and metabolizes inefficiently. On the contrary, Whey Shake contains only Promina brand whey protein concentrate--the purest, healthiest, best tasting, most soluble and most undenatured U.S. manufactured whey protein concentrate available.

As with all Syntrax brand proteins, Whey Shake is not only theoretically superior but also practically superior to other whey protein products on the market. Little benefit is achieved if a product does not offer real-world performance equivalent to the performance stated on paper. With Whey Shake, we guarantee a product that will provide unmatched nutritional performance as well as smell invitingly, taste deliciously and mix instantlyall in the real world!

Supplement Facts:

Serving Size: 1 Level Scoop (32g)
    Servings Per Container: 71

Amount Per Serving:
    Calories 120
    Calories from Fat 15
    Total Fat 2g
    Saturated Fat 1g
    Trans Fat 0g
    Cholesterol 45mg
    Sodium 150mg
    Potassium 260mg
    Total Carbohydrates 4g
    Dietary Fiber 1g
    Sugars 1g
    Protein 23g

Vitamin A 0%
    Vitamin C 0%
    Calcium 15%
    Iron 0%
    Phosphorus 10%
    Magnesium 4% [​IMG]
    L-Leucine 10.9 g
    L-Isoleucine 6.0 g
    L-Valine 5.8 g
    L-Lysine 8.8 g
    L-Methionine 2.0 g
    L-Phenylalanine 3.3 g
    L-Threonine 6.6 g
    L-Tryptophan 2.0 g
    L-Arginine 2.2 g
    L-Glutamic Acid (glutamine) 7.6 g
    L-Histidine 1.9 g

INGREDIENTS: Whey protein concentrate, dutch processed cocoa powder, natural and artificial flavors, salt, soy lecithin, acesulfame-K, sucralose.

SUGGESTED USE: Mix one scoop of Whey Shake per 8 ounces of water or milk. For those with lower protein needs, one half scoop may be consumed with 4 ounces of water or milk. Note the extra calories when combined with milk. Consume Whey Shake two to three times per day to satisfy your protein requirements. Remember, the best times for consuming protein are immediately upon rising in the morning, after intense physical activity, such as weight training, and prior to sleep. Whey Shake mixes instantly with a spoon and tastes great.

2. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Antreman yapmış olduğum salonda bu ürünü kullanan çok kişi var. Üründen gayet memnun görünüyorlar. Bende bi ara deneyeceğim.

3. denizzz

denizzz Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    ben alıyorum memnunum, fiyatı da iyi.

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : Supplementler

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

5. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    pek bişey yazılmamış sanıyorum türkiye'de pek yaygın olarak kullanılmadığından olsa gerek.
    geçenlerde sürekli alışveriş yaptığım bir firmanın getirdiğini görünce ve açıkcası yabancı forumlarda okuyup methedildiğini gördüğümden denemeye değer buldum
    fiyat olarakda oldukca uygun aldım çileklisi milkshake den farksız müthis lezzetli ! ne abartı bir şeker nede ağır bir tat var oldukca light çok kolay çözülüyor.
    0 carbo 0 aspartam yani şeker olması özellii oldukca iyi..
    faydalı olup olmadığını söylemem icin henüz cok erken ancak kalitesini en az optimum kadar kanıtlamıs bir marka olduğu acık global olarak bakarsak optimum u bizim bu kadar iyi görmemiz türkiye'de cok fazla reklamının yapılması sanıyorum.
    bütceye göre uzun salınım ve casein iceren matrix'inin alınıp kombine edilerek kullanılması oldukca islevsel olacaktır eminim.

(gece ve sabah matrix, antreman sonrası whey shake seklinde)

Cidade de Deus, sultanmehmed ve AngryHun bunu beğendi.
  6. Sks

Sks Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle şunu belirteyim çok lezzetli bir ürün ve boş bir ürün değil gerçekten kaliteli bir ürün. Şu an elimde yarım kutu kadar whey var bittiğinde bu üründen alcam.

7. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Milkshake ten farkı yok çok iyi bir ürün :)

8. delahoya

delahoya Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul/Libadiye
    Optimum wheyim var ve bitmek üzere bunu denemek istiyorum denesem mi ??

9. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    içimi ve tadı iyi,fiyatı da uygun...

10. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    dün şipariş ettım 2 gune elıme gecer ilk defa kullanıcam etkılerını yazarım ilerkı gunlerde

11. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    cıkplatalası 71 porsiyon cileklisi 76 porsiyon olduğu için çileklisini aldım :)ama ilerkı gunlerde etksını hıssedresem 2 ay sonra toz bitiminde cıkolatalasını alıcam
    bugun elime cileklisi gecti tadı okadar abartıldığı gibi değil ama güzel dier tozlara göre ve köpürmüyor sutun ustunde topaklanmıyor iyi cozuluyor
    ambalajlı poşetle gelmiş bende poşetin actım evdekı daha önceden içtiğim optimumun kabına kıoydum kap agzına kadar doldu normalde optimum kabı ağzına kadar dolu gelmiyordu
    ilerleyen gunlerde etkılerını paylasşıcam

Son düzenleme: 6 Ocak 2012
    mmayg ve AngryHun bunu beğendi.
  12. shephidy

shephidy Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten çok iyi bir ürün protein değeri kaliteli glutamin ve bcaa oranları da çok ii şiddetle tavsiye ederim

13. Dolunay

Dolunay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Ben bu ürünü kullandım, gayet başarılı. Fiyat performans oranı özellikler iyi.

14. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    ürünün whey shake olanı fiyat olarak 15-20 tl diğer wheylerden pahalı duruyor.Bu psikolojik sınır yüzünden almam sanırım wheyini fakat matrix adlı sustained release ürününün içeriği ve fiyatı cidden diğer caseinlere göre makul.Üstelik içerisinde whey,egg prot,miscelar caseinat barındırıyor ki çok iyi bir bileşim.

15. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    Protein tozlarında Tat ve lezzet arayanların kullanması gereken bir ürün. yağ, karbonhidrat değerleri'de gayet düşük tutulmuş Yurt dışında epey ilgi gören bir markadır. nedense BB.com bu markayı satmaktan geçici bir süre vaz geçmiş durumda.

Syntrax 'ın matrix wheyi var fiyatı biraz daha yüksek ikiside tat olarak benzer ürünler..

AngryHun bunu beğendi.
  16. sony

sony Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hafta sonu aldım , performans olarak yorum yapmam çok erken , ama içimi gerçekten harika...

17. eagle63

eagle63 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ...

Merhabalar siteye yeni üye olan ve yaklaşık 3 aydır spora başlayan biri olarak bilgi almak istiyorum sizden gitmiş olduğum spor salonundaki hoca whey shakeyi önerdi bana doğrusu emin değilim iyi olup omaması konusunda.verim alabileceğim ve vermiş olduğum ücretin karşılığını alabileceğim bir ürünü önerirseniz çok sevinirim antrenör ya da konuya gerçekten hakim olan arkadaşlar varsa bilgi alışveriişi yapmak istiyorum şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım...:confused:

18. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Türkiyede sanırım çok az tanıyan var bu mrkayı açıkcası bende ilkes m.tech almaya giderken dükkanda satıcı bana bunu önerdi hem fiyatı çok ucuz hemde içeriği daha fazla ama ben bu markayı duymadığım için almadım yorumlara bakınca tat olarak iyi olduğunu anladım ama gelişim açısındna nasıl orasını tecrübe denler bilir tabi

AngryHun bunu beğendi.
  19. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Bu whey neden ilgi görmedi şaşırdım doğrusu.

Fiyatı gaspari ile aynı tadı konusunda olumsuz yorum yok pek satılamamasından ve reklamı olmamasından dolayı mı acaba?

20. svaroth

svaroth Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    2 kiloluk poşetlerinden almıştım, kullandığım dönem hiç memnun kalmadım. Tadı güzeldi ancak bi muscletech nitro-tech hem tad olarak hem o dönem yaptığım kütle olarak çok daha başarılıydı. Aynı şekilde BSN snytha-6 bence bu protein tozundan çok daha başarılı ürünler. Optimum nutrition gold whey , muschletech, BSN varken bi daha bunu kullanmam şahsen.
    Herkes de aynı etkiyi yaratmıyo her ürün, sanırım o yüzden ben hiçbişi anlamadım kullandığım dönem.

Sayfayı Paylaş