Sylvester Stallone

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FtgO tarafından 4 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Hazır başlıklara yazmak yerine yeni konu açmamın nedeni vücut geliştirmeyle uğraşan üyelerin bu soruların cevabını öğrenmesi gerektiğini düşünüyorum.

1946 doğumlu Sylvester Stallone bu vücudu kaç ayda geliştir?

Sylvester Stallone bu vücudu hangi besinleri hangi ilaçları kullanarak geliştirdi?

Ben 20 yaşındayım 5 aydır body yapıyorum, Sylvester Stallone gibi olabilmek en az 1 yılımı alacak. Ben 1 yılda başarabiliyorsam benden 44 yaş büyük Sylvester Stallone kaç yılda bu vücudu geliştirdi?

2. jack of hearts

jack of hearts Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Senin o vücudu bir yılda inşa etmen mucize olur. Stallone'un senelerdir süregelen bir vücut geçmişi var, nasıl kendinle kıyaslayabiliyorsun anlamıyorum.

3. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Hah bende kaç gündür fotoğraftaki gibi olacam,nasıl olacam, ne zaman olacam sorusu gelmiyor diyordum :)

Bence yanılıyorsun kimse senin dediğin gibi bu soruların cevabını da öğrenmek istemiyordur.

Haydi beraber soralım.Var mı öğrenmek isteyen ? :)

Son düzenleme: 4 Eylül 2010
    shownodese bunu beğendi.
  4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    bu soruların cevabını bilmenin gerekliliğini geçtim bu soruların sorulmasının hiç gereği yok... :) bilki soruların çok saçma gerçi vgde yenisin o nedenle hoş görmek lazım...

5. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    çok travmatik bir soru olmuş. sylvester stallone kaç ''ay''da mı geliştirmiştir bu vücudu? ne ayı o kişi yıllarını vermiş bu spora. sende bir yılda bu vücudu yapabileceğini söylüyosun. ne diyelim başarılar dileriz sana:confused:

6. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
  7. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Herkes bu adam gibi olamazz o yaşa gelip böyle vücud koruyan kaç kişi var gençken vücudu mükemmeldi filmlerindede yeni nesil vücutcular gibi efektlerle dublorlerle oynamıyodu vücuduyla oynuyordu tam bir vgci bu adama bu sporu yapan herkesin saygı duyması lazım sen gelmiş onun gibi olmak 1 yılımı alacak diyorsun

Sayfayı Paylaş