Suyu ve yağı atmak için

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve AmonSeler tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. AmonSeler

AmonSeler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar vücuttaki su, yağ ve kalın deriden kurtulmak için en etkili antrenman şekli nedir? Ve mesela öğlen saatlerinde kardiyo antrenmanı yapıp akşam saat 6 gibide gidip ağırlık çalışsam verimli olur mu? Ayrıca kardiyo yapmak kas kaybına yol açmaz dimi?

2. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Doğru beslenirsen açmaz. Kardiyonu ağırlık antrenmanı sonrası yap. Derini inceltmek yağlarını yakman lazım bunun içinde aldığın kaloriden fazlasını yakacaksın. İlla antrenman öncesi Kardiyo yapacam diyorsan da sabah 6 gibi uyanır uyanmaz 30-60 dakikalık bir koşu yaparsın.

3. AmonSeler

AmonSeler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Peki o zaman şöyle yapsam verimli olur mu; saat 3 gibi spor salonuna gidip ağırlık antrenmanımı yapsam sonra ortalama 15-20 dakika dinlenip kardiyoya geçsem ortalama 1 saatte kardiyo yapsam sizce nasıl bir verim alırım? Ve ağırlık antrenmanı sonrası protein tozu ve amino asit alıyorum bunu kardiyodan önce almam sorun çıkartır mı? Ayrıca kardiyoyu her gün mü yapayım?

4. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Amino asitlerini antrenman öncesi ve sonrası böl ben böyle yapıyorum. Bende şu anda definisyon dönemindeyim haftanın 6 günü kardiyo yapıyorum. Protein tozunuda sanırsam whey protein kullanıyorsun bütün işin bittiği zaman iç yani ağırlık antrenmanın ve kardiyon bittiği zaman iç.

5. AmonSeler

AmonSeler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet whey kullanıyorum. Peki yorumların yardımcı olacak umarım :) Teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş