1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Suwudu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve suwudu tarafından 7 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. suwudu

suwudu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG]

Selam arkadaşlar 3 Aydır bu sporla uğraşıyorum amacım hacim değil.Sadece kasların biraz daha belirginleşmesini istiyorum.ama göğüsle ilgili bir problemim var hoca anatomik yapıdan olduğunu söylüor ama sanki 3 aydır göğüslerde üst göğüs hariç herhangi bir gelişme göremedim ya hareketleri yanlış yapıyorum yada gerçekten benim göğüs büyük.İyice kafayı takmış durumdayım küçültüp yaymak çizgi çekmek istiyorum ama yaptıklarım hiçbir işe yaramıyormus gibi geliyor oyüzden diğer hareketleri ve kasları ihmal ettim.sizden önerilerinizi bekliyorum.
    Yaşım 27 Kilo 81kg boy 185 cm
    herhangi bir madde kullanmıyorum ayrıca kullanmayıda düşünmüyorum.bunun dışında aklıma gelenler olursa yazarım.
    şimdiden teşekkürler...

2. suwudu

suwudu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorum yapılamayacak kadar kötü mü yoksa :(

3. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    henüz başlayalı 3 ay olmuş.3 aylık bir süre eleştiri beklemek için çok az bence..sen hocanın dediklerini aynen uygulamaya devam et,kendine biraz zaman tanı..

4. suwudu

suwudu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın fakat göğüs olayına takmış durumdayım ona yönelik bir program verilirse çok sevinirim.

5. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Arkadaşım vgden mucizeler beklemek yanlış olur... Sabır işidir vg... İlk 3 ayda vücut ancak spora alışır.Beslenmene önem ver. Programı aynen uygula. Her antremanda kesinlikle göğüs çalışma haftada 2günden fazla da kesinlikle yapma.2göğüs antremanın arasın 3gün olmasına dikkat et.Göğüs çalıştığın gün yanına biceps koyabilirsin.Fazla çalışmak kaslardan götürür. Vücut dinlenirken gelişir bunu unutma.Antreman olarak göğüs için şunları önerebilirim.Yapıyosundur zaten.
    bench pres 12-10-8-6
    inc. pres 12-10-8-6
    Dec. pres 12-10-8-6
    Bench fly 12-10-8-6
    olabilir mesele 1,5 ay kadar yap istersen bu programı.Veya flexor hocam sana daha uygun bir program yazar.Beslenmene çok dikkat et...Fazla çalışmak gelişimden daha çok geriletir kasları.Bunu unutma...Kafana da takma çok fazla ilk olarak inanmak gerekiyor bişeyi başarabilmek için...

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Dostum bisepsler cok boş gogus her yerden acık omuz basından eser yok triseps gorunmuyor bu da demektirki hangi adelen daha çalışkan bilemiyoruz yani bu vucudu proğrama sokmak cok erken 3 ay olsa bile ya az gittin yada hiç yuklenmedin veya yeme uyku bozuk sana önerim hem biraz yuklen hemde biraz sabır biraz daha vucudun sekillendiğinde hocandan yardım alamassan elimizden gelenin en iyisini yapmaya calışacagız :)

7. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    3 ay için sadece sen kendini eleştirebilirsin ne gelişmeler oldu kiloda veya büyüme babında anatomin gayet iyi gözüküyor ancak göğüs arasındaki boşluk biraz fazla gibi ancak zamanla biraz daha azalır çok fazla değil ama

8. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    of of of diyorum acele etmesi gerekilen en son spordur bu yani bir kaç ay çalışınca bir türkiş arnold gibi vücutmu bekliyorsun arkadaşım yani 3 ay olmuş biraz daha beklemeyi denesen hiç fena olmaz bence yani gelişim demek vücuda günlük hayatın içinde ekstra bir iş çıkartmak demektir birden kas oluşumunu beklemek bence olanaksız bir şey sadece biraz bekle geçsin şöyle bir zaman hayat zaten akıp gidiyor çok takılma o kadar body benimse günlük bir ihtiyaç gibi yemek yemek uyumak gibi bu düşüncede olursan ay ben gelişmiyorum falan derken olmuyor deyip çoğu insan gibi bırakırsın iyi gidiyorsun sadece biraz zaman geçsin birde kilo aldınmı her şey oturacaktır rayına

9. suwudu

suwudu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkürler
    benim bilmek istediğim göğüsü nasıl yayabilirim benim amacım hacim değil o yüzden çok yüklenmiyorum ve kilo da almamaya çalışıyorum göğüslerin üzerindeki yağ tabakasını cardio ile atabilirmiyim?aslında gidişat hoşuma gidiyor ve hergeçen gün daha da severek yapıyorum bu sporu.
    teşekkürler...

10. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    bence ultrason

Yorum yapmak için erken ancak jinekomasti gibi duruyor. Bence arkadaşımızın önce ultrasona girmesi gerek. Tabi bu benim tavsiyem. Göğus uçları besleniyor gibi bence ve jine olma ihtimali yüksek.. Teşekkür ederim...

11. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    göğüsü yaymak için bençfly yapabilirsin yatarak yana açış eniyisi türkçlerini yazim evet kardio ile yağ yakabilirsin elbette ve bide gördüğüm kadarıyla bicepslerin kısa sıktığında 3 parmak boşluk var bunun içinde scootcurl sehpada z bar uzatmaya yardımcı olur biraz

12. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Re: bence ultrason

Ben katilmiyorum, Jino göremedim, birden cikacaginida bir resime bakip diyemezsin :) ilac kullanmiyor nede olsa.

13. suwudu

suwudu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Re: bence ultrason

önerileriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
    çalışmalarımı sizden aldığım öneriler ve hocanın tavsiyeleri doğrultusunda yapmaya gayret etmeye başladım sanırım işe yaramaya başladı yada psikoljik açıdan iyi hissediyorum ama iyi yolda olduğumu düşünyorum :)
    1-2 ay sonra yeni resimlerle tekrar gelicem..

14. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    jineko yok bencede

15. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    adamda 185 boy var.Bicepsleri tabiki kısa olacak.o boyda aradaki mesafeyi doldurmak kolaymı.sıkı bi çalışma ile süper vücut olur altyapı iyi bence.

16. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    arkadaşım tuase 40 tane nik kulllanmanın özel bir sebebi varmı arkadaşlar biz kim ne yapıyor biliyoruz ona göre

Sayfayı Paylaş